Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Temat odnośnie kół do B8


seba.jedesign

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdzalem jak 245/35 r 19 ma się do oryginalnej 225/55 r 16. Roznica w obwodzie jest minimalna. 245/40 19 wydaje mi sie, ze za wysoki profil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umówmy się między 245.40.19 teraz na takich jeżdżę a 245.35.19 nie odczujemy różnicy w jeździe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umówmy się między 245.40.19 teraz na takich jeżdżę a 245.35.19 nie odczujemy różnicy w jeździe ;)

Gibons, a masz porownanie i przejechales na jednych i drugich tyle samo km? :wink: roznica raczej bedzie bo to aż 1,2 cm wiecej gumy od felgi do gleby. Btw mozesz w wolnej chwili wyslac zdjecie profilu swojego kola/auta na kole 245/40/19 tak by byly na prosto bo w "Moje Audi" nie widizalem takiego zdjecia thx :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jeździłem na takich i na takich i różnicy nie widziałem żadnej co do zdjęcia nie podeślę bo nie posiadam takiego jakbyś chciał na daną chwilę.

I jakie 1,2cm chyba 5mm (0,5cm) 1,2cm to może być różnicy ale w wysokości od podłoża do opony czy tam nadkola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jeździłem na takich i na takich i różnicy nie widziałem żadnej co do zdjęcia nie podeślę bo nie posiadam takiego jakbyś chciał na daną chwilę.

I jakie 1,2cm chyba 5mm (0,5cm) 1,2cm to może być różnicy ale w wysokości od podłoża do opony czy tam nadkola.

Mistrzu jak popatrzysz na rozmiary tych dwóch opon to wychodzi taka różnica w wysokości opony wysokość to jest procent liczony z szerokości w pierwszym przypadku masz 245/40 czyli około 98mm a w drugim jest 245/35 czyli około 85,7mm wysokość opony jak popatrzysz na obwód to jednak jest spora różnica w wysokości ja mam u mnie 245/35/19 na feldze z S5 czyli 8,5" szeroka ET32 naciąg jest fajny optycznie też dobrze wygląda i komfort też mi odpowiada:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jeździłem na takich i na takich i różnicy nie widziałem żadnej co do zdjęcia nie podeślę bo nie posiadam takiego jakbyś chciał na daną chwilę.

I jakie 1,2cm chyba 5mm (0,5cm) 1,2cm to może być różnicy ale w wysokości od podłoża do opony czy tam nadkola.

Mistrzu jak popatrzysz na rozmiary tych dwóch opon to wychodzi taka różnica w wysokości opony wysokość to jest procent liczony z szerokości w pierwszym przypadku masz 245/40 czyli około 98mm a w drugim jest 245/35 czyli około 85,7mm wysokość opony jak popatrzysz na obwód to jednak jest spora różnica w wysokości

:decayed: dokladnie, srednica kola do seryjnej 18 przy 245/40/19 zwiekszy sie o 2,54cm czyli 1" bo profil taki sam jak w 18. Dzieki Sysek za zdjecia teraz wychodzi na to ze jeszcze gwint by sie przydal hahaha bo inaczej troche koza sie robi :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam delikatnie temat,

po przemyśleniach za i przeciw, wygląd i komfort, straszne drogi w moim mieście postanowiłem kupić jednak oryginała 18 8J,

wzór ładny, stan jak nowe - to akurat udało mi się bardzo , nie malowane , nie odświeżane, git ogólnie .

Felga ogólnie wygląda na dużą, założę na nie gumy 235/40/18 i będę śmigać.

poniżej wrzucam parę zdjęć tych felg.

P1090938.jpg

P1090939.jpg

P1090943.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładna felga no i oryginalna, można wiedzieć za ile udało Ci się je wyrwać? Jakie jest ET?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ET trochę nie rozwala bo jest 47 , ale pójdę w dystanse eibach, 2,5tys- za ten stan jaki jest -powiem -dobra cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie gratki zakupu i czekam na jakiś foto jak Audiczka sie prezentuje na nowym nabytku. Z tym ET to faktycznie dystanse obowiązkowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wzór felgi w rozm 18 chyba najładniejszy z wszystkich - i potwierdzam - optycznie felga wydaje się większa :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wzór felgi w rozm 18 chyba najładniejszy z wszystkich - i potwierdzam - optycznie felga wydaje się większa :thumbup1:

Szkoda tylko że na co drugiej b8mce one są założone. Na a6 z resztą też bardzo często występuje tylko że w rozm 19cali, ale faktycznie z felg które oferuje audi jeden z lepszych wzorów. Myślałem o takich 18stakach na zimę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za uznanie, ogólnie koła trafiły się w super stanie -stan jak nowe !!!

teraz zostało dystanse dokupić- myślałem o tyle po 20mm na strone i przodzie po 10 na stonę, co o tym sądzicie ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seba, no co mam powiedziec...? Masz problem z glowy :wink: na dystansach sie nie znam wiec nie bede sie wypowiadal. Graty zakupu! Szkoda, ze nie chcesz jednak szerszych laci :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na zimę będę szukał takich 18stek

5yro.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. To są felgi nie ori ale produkcji made in germany :)

---------- Post dopisany at 22:33 ---------- Poprzedni post napisany at 22:31 ----------

Ja mam teraz bardzo podobne na lato, ale 19 cali na zimę to trochę za duże jak dla mnie dlatego będą 18stki na zimę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. To są felgi nie ori ale produkcji made in germany :)

może akurat te ze zdjęcia ale to jest wzór ori felg z Passata CC i Scirocco

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...