Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sprężyny 1BE vs Eibach Pro Kit -30.


Pretor

Rekomendowane odpowiedzi

Piotrek przejedź się autem od Mańka, Egona i będziesz wiedział czy Ci to pasuje :wink:

Na spotach w Żorach często się spotykamy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomaszstn

Piotrek przejedź się autem od Mańka, Egona i będziesz wiedział czy Ci to pasuje
:wink:

Na spotach w Żorach często się spotykamy
:decayed:

O właśnie, może Maniek da się przejechać bo on ma amory 1BE tak jak ja więc będzie tak jak u mnie :wink:. Tylko czy da się przejechać :decayed:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja siadła jakieś 40mm na bank, tyle, że ja miałem je na amortyzatorach KONI Sport. Wyglądało bardzo fajnie, prowadziło się super, a jeśli chodzi o szybkie i ostre winkle, to nigdy nie udało mi się otrzeć blach przy kole 225/40 R18 :wink:

Poszukaj moich postów, o nawet niedawno wrzucałem zdjęcia auta - gdzieś w temacie zawieszenia.

---------- Post dopisany at 18:48 ---------- Poprzedni post napisany at 18:47 ----------

A o dokładnie tutaj:

http://a4-klub.pl/zawieszenie-13/sprezyny-h-and-r-306516/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nisko siedzi na tych H&R. Na zdjęciach wgląda jak by przód był troszkę wyżej niż tył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nisko nisko, dlatego do A6 kupiłem Pro-Kit, bo to jednak już w zamyśle 10mm mniejsze obniżenie. Ogólnie auto siedziało równiutko - nie pamiętam, ile dokładnie mm od osi koła blachy, ale przód i tył jednakowo zdaje się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pretor, mam takie samo auto jak Twoje, ten sam rok model i silnik, zmieniłem sprężyny z 1BA na Eibacha, 30/30 miały być, z tą tylko różnicą że ktoś wyżej pokazywał zdjęcia sprężyn i moje nie są czarne, ale czerwone :) auto poszło więcej niż 3 cm, przód ok 5 cm a tył ok 4. Latem jeżdżę na 17 z oponami 225/45 i zauważam że jest twardo, i chyba trochę zbyt nisko. Jeśli natomiast chodzi o prowadzenie... zakręty to bajka :)

poniżej kilka zdjęć mojego auta, tak to teraz wygląda:

qeqy.jpg

dsc0167sug.jpg

dsc0168fe.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nisko siedzi na tych H&R. Na zdjęciach wgląda jak by przód był troszkę wyżej niż tył.

Dlatego że ma inne amorki, Maniek na pewno da Ci się przejechać to porównasz :wink:

Teraz coś na Żorskich planują więc podjedź, mnie nie będzie bo w pracy jestem na noc :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo czerwone sprężyny Eibach'a to Sportline i obniżają właśnie okolice 50/35mm - mimo wszystko mam wrażenie, że przód u Ciebie jest wyżej niż w mojej przy H&R :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podjąłem decyzję... :) po nowym roku wracam do oryginalnego zawieszenia, tak że jeśli ktoś jest chętny to możemy się dogadać. Czerwone Sprężyny Eibacha będą na sprzedaż, przebieg ok 10 tyś. Ewentualni zainteresowani mogą pisać na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jakiś czas się zastanawiam czy nie olać eibacha pro kit i 18" i nie wrócić do 1be i powiedzmy 17".Mam dosyć wybierania dróg którymi się poruszam zwalniania na wszelkich nierównościach itp. Kosztem prowadzenia i wyglądu auta.Wiem jedno przy następnym aucie oleje wygląd prowadzenie i zostanę przy czymś w rodzaju 1be moim zdaniem najlepsze zawieszenie do codziennej jazdy.Różnica w komforcie jazdy między eibach pro kit a 1Be w zasadzie jest taka sama jak między 1be a 1ba czyli czuć od razu.Powiem więcej im się bardziej obniża auto tym bardziej spada komfort jazdy i jest to proporcjonalne i nie ma nic za darmo.Jak auto o niebo lepiej się prowadzi to również o niebo spada komfort jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam 1be i tył  mi siedzi w dole jak zatankuje gaz.

Czy po założeniu pro kita wyrówna się czy też tył  siądzie niżej? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie . A6 c6 avant  1bA zmiana na eibach pro kit do tego amortyzator sachs od 1bA ? Mechanik twierdzi że amortyzator jest za bardzo ściśnięty I po 20 tyś pewnie się wyleje.  Mam seryjne 1ba na niemieckich drogach wytrzymały 193 tyś:) . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...