Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] A4 B5 sedan Wisienka 1.8 ADR


huzio00

Rekomendowane odpowiedzi

Ciężko maty w kubły włożyć?

Gleby i "koła" pewnie nie będzie ale i tak fajna ADR'ka :wink:

czy ja wiem czy ciężko? rozebrać wkleić maty i poskłądac pewnie tak samo jak w każdym innym fotelu, różnica tylo w "marszczeniach"

gleby pewnie nie będzie, koło moaze się pojawi 17 na lato z 1.8T z wersi sport:wink: zawias przy tym aucie max 1BE 1BV. u sibie mam 1be i nienarzekam:decayed:

---------- Post dopisany at 21:51 ---------- Poprzedni post napisany at 21:45 ----------

Usunąć, znaczy szliferką czy jakoś humanitarnie, w sensie odwracalnie? :decayed:

mały przecinak szerokość ok 10.. i młotek 5 minut zabawy i środkowego mocowania nie ma

odwracalne to jest ale trzeba spawać później:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usunąć, znaczy szliferką czy jakoś humanitarnie, w sensie odwracalnie? :decayed:

mały przecinak szerokość ok 10.. i młotek 5 minut zabawy i środkowego mocowania nie ma

odwracalne to jest ale trzeba spawać później:decayed:

Rozumiem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale z drugiej strony kto mając fotele w pełnej elektryce wraca do sterowania manualnego??:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak... :decayed: A zabezpieczyłeś potem tą blache? Bo pewnie coś się odkryło.

Nie wiesz może co trzeba do el. lędźwi ale bez elektrycznego sterowania?

W sensie czy też trzeba ciągnąć tą samą wiązkę?

W swoim mam podgrzewane sitza, ale oprócz tego kompletnie nic, i myślę nad zmianą, chociażby na el. lędźwia:eusathink:

P.S. sorry, że Ci spamuje w temacie, jak coś to napiszę na PW :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mocowanie jest spwane punktowo więc mżna powiedziec ze nic się nie narusza w tym zabiegu

do elektryki lędźwi jest taka sama wiązka jak do pełnego sterowania:wink:

---------- Post dopisany 12-03-2014 at 14:38 ---------- Poprzedni post napisany 19-12-2013 at 22:22 ----------

na lato będą 17

ronale z 1.8T wersji sport

felgi po renowacji

oponki 225/45

DSC00006.jpg DSC00007.jpg DSC00008.jpg DSC00009.jpg

DSC00010.jpg DSC00011.jpg DSC00012.jpg DSC00013.jpg

DSC00014.jpg DSC00015.jpg DSC00016.jpg DSC00017.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz, a czym malowałeś te panele od szyb i panel przy drążku zmiany biegów? czy wcześnije zczyszczałeś farbę, dawałeś jakiś podkład? daj pełną nazwę i kolor tej farby.

No Ronale jak się patrzy? Furka dla kobiety w sam raz. :)

P.S. Pamiętasz o szybie i tych drugich felgach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz, a czym malowałeś te panele od szyb i panel przy drążku zmiany biegów? czy wcześnije zczyszczałeś farbę, dawałeś jakiś podkład? daj pełną nazwę i kolor tej farby.

No Ronale jak się patrzy? Furka dla kobiety w sam raz. :)

P.S. Pamiętasz o szybie i tych drugich felgach?

do paneli nie wiem dokładnie co to za farba, wziąłem jedną rączkę i w mieszalni gość przygotował mi do tego tworzywa mieszanke, niekazał juz podkładu do tego dawać tylko dobrze odłuścić

a panel przy drążku biegów jest oklejony tak jak i dekory

co do szyby to pierwszej nie udało się wyciąć jak nalerzy za drugą będę się zabierał na dniach drugi komplet ronali wywarzyłem wczoraj dzisiaj jakieś fotki podeślę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli w normalnej mieszalni, normalna farba do metalu? a po pomalowaniu, jest błyszcząca czy matowa i jaka jest w dotyku, czy jest taka gumowata?

OK, to próbuj tę drugą :). Ja wystawiam swoje Avusy1 do sprzedania, to od razu wezmę twoje Ronale.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak podączyłeś tylne głosniki pod system audio >> masz fabryczne radio ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koło bardzo ładne ale ramionka trzeba było pomalować w grafit, było by kozak bo fele cacy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze podobały mi się te Ronale, czekam na zdjęcia założonych.

jutro coś pstrykne bo już na aucie są:wink:

---------- Post dopisany at 21:59 ---------- Poprzedni post napisany at 21:58 ----------

jak podączyłeś tylne głosniki pod system audio >> masz fabryczne radio ?

tylne w sensie z tylnych boczków? podpiąłem się pod przenie

---------- Post dopisany at 22:01 ---------- Poprzedni post napisany at 21:59 ----------

koło bardzo ładne ale ramionka trzeba było pomalować w grafit, było by kozak bo fele cacy

miałem raz avusy w graficie na swoim audi i początkowo owszem podobały mi się ale z czasem już nie zabardzo dlatego z tymi wolałem nie kombinować

---------- Post dopisany 27-03-2014 at 21:14 ---------- Poprzedni post napisany 26-03-2014 at 22:01 ----------

felgi na aucie:wink:

201403266171.jpg

201403266172.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki masz kod lakieru lz3l?

zayebiście lubie ten kolor, 6 lat swoją tłuke i dalej mi się podoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie lz3n ale to autko kobitki ale podoba nam się obojgu:banan: miałem kiedyś golfa trzeciego w podobnym kolorze

ja mam srebrnego ly7w:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koło i auto ładne wrzuć przedni zderzaka od polifta i tą rynnę z tyły wyrzuć i zarzuć tłumik od 1.8 turbo będzie dużo lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekory mega! Sam oklejałeś czy fachowiec? Swoje robiłem sam i taka lipa na rogach, że kwestią czasu miało być malowanie, ale widzę, że ten biały carbon robi robotę. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekory mega! Sam oklejałeś czy fachowiec? Swoje robiłem sam i taka lipa na rogach, że kwestią czasu miało być malowanie, ale widzę, że ten biały carbon robi robotę. :wink:

sam robiłem:wink:

miałeś folie 3m czy jakąś inną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...