Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro


xBladex

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, szafa napisał:

Duds, Fafnasty ;) Zamiast bixa może warto pomyśle nad ledem  :kox:

Hmm szczerze to nawet o tym nie pomyślałem. Dużo lepiej daje Led? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, xBladex napisał:

Hmm szczerze to nawet o tym nie pomyślałem. Dużo lepiej daje Led? 

Pogadaj z Kowim, ma u siebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świecą porównywalnie, bix ma przewage ekspluaatacyjną - można wymienić zarnik. LED ma czas reakacji nieporównywalnie szybszy od żarników. Bix jest tańszy. LED za racji cięcia trzeba solidnie pospawać bo lubi parować i do tego nabierać wodę. Ja musiałem lampy po odbiorze reanimować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrob samemu.

Nie jest dużo roboty.

Chcesz malować środki czy zostawiasz tak jak jest???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.09.2019 o 09:15, Kowi87 napisał:

świecą porównywalnie, bix ma przewage ekspluaatacyjną - można wymienić zarnik. LED ma czas reakacji nieporównywalnie szybszy od żarników. Bix jest tańszy. LED za racji cięcia trzeba solidnie pospawać bo lubi parować i do tego nabierać wodę. Ja musiałem lampy po odbiorze reanimować.

Właśnie obawiam się parowania lamp najbardziej czy to będzie bixy czy led.. Choć nie powiem led kusi . a Gwerty czy jeszcze przerabia lampy? bo pamiętam czy że był bardzo długi czas oczekiwania.

6 godzin temu, wesz82 napisał:

Zrob samemu.

Nie jest dużo roboty.

Chcesz malować środki czy zostawiasz tak jak jest???

 

Niestety nie jestem aż tak uzdolniony manualnie i brak cierpliwość do takich rzeczy . Środek zostaje taki jaki jest. Jakoś nie podobają mi się czarne lampy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy niestety poraz kolejny muszę zmienić skrzynie biegów. Zastanawiam się nad swapem na skrzynie 6 biegowa, tylko czy to ma sens przy silniku AHU 90 KM seria i na 99.9 % seria pozostanie. Biorę też pod uwagę skrzynie po regeneracji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, xBladex napisał:

Koledzy niestety poraz kolejny muszę zmienić skrzynie biegów. Zastanawiam się nad swapem na skrzynie 6 biegowa, tylko czy to ma sens przy silniku AHU 90 KM seria i na 99.9 % seria pozostanie. Biorę też pod uwagę skrzynie po regeneracji. 

Jesli nie zalezy ci na osiągach to jest lepsza zwłaszcza na trase, bardzo fajnie ie jedzie, ale w przypadku osiągów stracisz na 0-100, vmax na korzyść będzie, ale raczej nie sprawdzisz tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Kowi87 napisał:

Jesli nie zalezy ci na osiągach to jest lepsza zwłaszcza na trase, bardzo fajnie ie jedzie, ale w przypadku osiągów stracisz na 0-100, vmax na korzyść będzie, ale raczej nie sprawdzisz tego.

Nie zależy mi na tym, bo i tak nie należne do osób które lubią zapierd autem. Raz na jakiś czas wyjazd na wakacje gdzieś w Polsce i nic wiecej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, xBladex napisał:

Nie zależy mi na tym, bo i tak nie należne do osób które lubią zapierd autem. Raz na jakiś czas wyjazd na wakacje gdzieś w Polsce i nic wiecej

No wiec jak masz skąd kupić zestaw do przekładki to przerzucaj, na trasie bardzo fajnie sie leci. Jesli zostaniesz ze swoim sprzęgłem to mniej wydatków będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.12.2019 o 12:28, Kowi87 napisał:

No wiec jak masz skąd kupić zestaw do przekładki to przerzucaj, na trasie bardzo fajnie sie leci. Jesli zostaniesz ze swoim sprzęgłem to mniej wydatków będzie.

no właśnie mam w niedalekiej okolicy cały komplet i myśle że za bardzo dobra kasę bo 400zł za cały swap

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich po długiej przerwie w temacie. Co tu pisać, szczerze nie mam pojęcia.  W aucie żadnych zmian oprócz tego że dziś pyklo 500.000 tys. km na liczniku. Czy pierwszy czy drugi raz nie wiem  . Żadne mody nie wpadły przez ten czas, a w planach było dużo.  Co będzie dalej nie wiem. Przychodzą myśli coraz częściej żeby kupić coś troszkę młodszego niż B5. Ale co z tego wyjdzie okaże się. Nie nakręcam się na kupono nowszego auta. Po prostu kupię to kupię. Audi wizualnie raczej się już nie zmini, jedynie sprawy mechaniczne typu rozrząd itp. Jeśli coś ciekawego się pojawi to napewno się tym pochwalę w temacie. 

20211104_105210.jpg

20211104_121002.jpg

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, długo nic nie dodawałem..dziś tak jakoś mnie coś tchnęlo by wrzucić foto. Jak widać auto się nie zmieniło ani trochę. Jedynie co przybyło to 21.tys km. Szybka fota z wymiany zimy na lato. 😃😃

20240328_174819.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...