Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakej marki ten gwint? +co myślicie o FK?


Revor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zastanawiam się jakiej marki może być ten gwint - ZAWIESZENIE GWINTOWANE AUDI A4 B5 KOMBI OKAZJA (3787517798) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Kolorystycznie odpowiadałby tuningart, ale klucz nie ma takiego napisu i gwint nie był jeżdżony po Polsce. To dolne mocowanie przedniego amora, a dokładniej to takie zgrubienie też mi nie pasuje do wyglądu gwintu marki tuning art. Sprzedający nie potrafi tego określić :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wiem jaka to firma :banan:

na 100% to firma JOM na allegro takie nowe 1050zl kosztuje.

Kupiłem jakiś miesiąc temu taki sam gwint za 450zł z przesyłką i mój nawet w lepszym stanie.

ZAWIESZENIE GWINTOWANE AUDI A4 94-01 JOM (3763343009) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie bardzo pchać się w to? Nie jest w złym stanie jak widać po fotach przecież.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Revor, swoje auto też kupowałeś na podstawie zdjęć? Przepraszam, za mój sarkazm ale nie da się ocenić czy zawieszenie jest sprawne i na ile tylko na podstawie zdjęć. W ogóle omijaj zawieszenia używane w dodatku tanie zawieszenia które jako nowe już budzą wątpliwości. Tak jak pisze LUKASZ1989 masz taki nowy zawias za 1000zł to nie wiedzę sensu na wydawanie 600 na jakiś śmietnik. Dlaczego śmietnik? Dolne tuleje porwane, gwint zardzewiały, widać że zawieszenie było myte bo było zaolejone - bo na pewno się już pociło, nie widać w jakim stanie są tłoczyska, etc.

Moim zdaniem bez sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więcej luzu Bluebird bo niepotrzebna spina się robi :decayed:

No wiesz może dla Ciebie 1000 ziko, a 600 to żadna różnica, ale dla mnie to jest różnica. Nie ukrywam, że szukam okazji.

Tylko Twoje myślenie mnie trochę dziwi bo jednak widać, że wiara kupuje używane gwinty na aukcjach, ogłoszeniach internetowych.

Czyli na taki zawias Zawieszenie gwintowane Audi A4 B5 FK AK-Street (3753728112) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. nie ma co patrzeć? I nikt na forum nie jeździ na tym?

Chciałbym żebyście się wypowiedzieli jeszcze o ta-technix?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Revor nie spinam się, broń Boże:) To jest dla twojego dobra bo lepiej wydać jeden raz 1000zł niż kilka razy po 600zł na używane zawieszenia. Nie zrozum mnie źle, jestem tutaj by pomagać:naughty:

Zawieszenie które podałeś FK AK jest zawieszeniem nowym, niektórzy zapewne na tym jeżdżą i są szczęśliwi bo działa, jednak musisz brać pod uwagę jeden ważny aspekt - nie wiesz na jaki sort trafisz kupując takie zawieszenie. Bo niestety nie są one równe - równej jakości.

Jeżeli będziesz potrzebował oferty, zapraszam na priv:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FK AK chwali sobie sporo osób na forum :whistling: Ja mam MTSy używki za 350zł :decayed: i jedyna uwaga (kwestia może przyzwyczajenia) to jak są skręcone to dla mnie są za miękkie. Teraz na zimę podkręciłem wyżej i zajeb%$e się śmiga... szkoda, że im niżej tym miększe :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego jesli moge doradzic , to przy zakupie uzywanego zawieszenia gwintowanego to tylko z pewnej ręki i lepiej "z wyzszej półki"

Jak cie mocno czas nie goni to dorzuc pare zł i kup nówke zaoszczedzi ci to nerwów :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się podłączę do tematu.

Co myślicie o tym zawiasie?

Najwyższa półka to nie jest, ale czytałem trochę o nim na forum BMW i tam ludzie to chwalą. Mnie nie zależy na szuraniu dokładką ani wahaczami, tylko żeby obniżyć samochód te 35-40mm maksymalnie, bo to tylko dupowóz, który ma wyglądać schludnie :decayed:

Jak to z tym wybieraniem nierówności jest? Jedni piszą, że na gwincie wygodniej niż na 1BV a jest niżej i weź tu traf teras :doh: Nie chcę mieć taczki, tylko trochę niższy samochód :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil, w Twoim przypadku wg mnie to dobry KIT wystarczy. Gwint podkręcony na maxa ma najczęściej -35mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...