Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Standradowy zestaw audio - zamiana na BOSE


P4ri

Rekomendowane odpowiedzi

Z tylną półką też się męczyłem kiedyś :P tylko że moja była bez rolety... Po zdjęciu maskownicy i odkręceniu wszystkich śrubek, półkę po bokach należy docisnąć, tak by "języczki" ze słupka ( nie wiem jak to nazwać) wyszły z otworów w półce. Najpierw jedna, potem druga strona półki. Następnie półkę ciągniesz do siebie. Tak to mniej więcej wyglądało jeśli dobrze pamiętam ;)

Sent from Lumia 920

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurrrrna ciezko! a moze tepicerke boczkow zdemontowac? bo wez to pozniej zaloz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

demontuj boczki, nie jest to straszne a przynajmniej elegancko wyjmiesz półkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez tak uwazam, bo powaznie z calej pary naciskam ta polke a ona dalej siedzi : |, jak demontowales boczki to moze jakies wskazowki? wiem ze sa na zatrzaski bo srodek odchodzil ladnie ale za co najpierw sie zabrac? raczki podsufitki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rączki podsufitki to raz. Po drugie, ściągnij osłonę wzmacniacza antenowego nad tylną szybą bo w narożnikach są śrubki, które to trzymają. Z drugiego końca odsłoń zaślepki z napisem airbag i tam siedzą kolejne śrubki. A potem już trzeba szarpać. Ale ostrożnie bo nie pamiętam czy to wszystkie śrubki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzieki, jutro rano to zalatwie : )

---------- Post dopisany 21-05-2014 at 20:33 ---------- Poprzedni post napisany 19-05-2014 at 21:15 ----------

Rozzzzzpierduchy czesc dalsza: po ciezkich przezyciach z glupia tylnia polka nadszedl czas na:

fotele:

fg1t.jpg

srodkowa konsola:

zernf.jpg

i dolazlem do radia, wyjalem koszyk i taski widok pokazal sie moim oczom:

4kxc.jpg

bede musial odkrecac kokpit? bo te kable sie gdzies za nia chowaja : |

Kostki takie same jak mialem wczesniej (ufff) ale w mojej starej jest dodatkowo podlaczona zmieniarka wiec bede musial kabelki poprzekladac,

wiec tutaj prosze pomoc do was drodzy koledzy bo bez was ja leze i placze : F

nie da sie wyjac ze starej kostki tych kabelkow wiec bede musial je upierdoliczyc i powkladac do nowej kostki tylko ze trzeba te male blaszeczki wie ktos jakie one maja oznaczenie?

aha i co to za brazowy kabel?

edaj0.jpg

---------- Post dopisany 22-05-2014 at 09:09 ---------- Poprzedni post napisany 21-05-2014 at 20:33 ----------

koledzy pomocy, nie wiem jak sciagnac deske rozdzielcza : / stoje w miejscu

---------- Post dopisany 26-05-2014 at 17:51 ---------- Poprzedni post napisany 22-05-2014 at 09:09 ----------

z deska rozdzielcza sie juz uporalem, okazalo sie ze po sciagnieciu schowka nad nim jest jeszcze przykrecona poduszka powietrzna, ale mam nastepny problem, te kable chowaja sie jeszcze glebiej nie wiem co zrobic juz przechodza mi mysli zeby sie poddac : (

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.12.2013 o 10:32, Blachu napisał:

Kolego sam robiłem niedawno takiego moda :wink: Wszystko podchodzi plug & play. Wielkości głośników są takie same, wtyczki też identyczne. Jeśli chodzi o podłączenie wzmacniacza to musiałbyś kupić wtykę do wzmacniacza 25 lub 32 pinową, najlepiej z kawałkiem okablowania. Zależy jaki wzmacniacz kupisz (czy czarny - 25 pin czy srebrny - 32 pin). Później wystarczy tylko przelutować odpowiednio kabelki. Co do ceny tego zestawu z tej aukcji to jest bardzo dobra, jeśli wszystko jest sprawne. Nie ma nad czym się zastanawiać :wink: Powiem, że po przesiadce na głośniki bose i podłączeniu tyłu pod wzmacniacz bose różnica jest ogromna :kox: Fajnie to gra i mod zdecydowanie warty tej kasy.

---------- Post dopisany at 11:32 ---------- Poprzedni post napisany at 11:31 ----------

Tutaj masz też temat odnośnie tego moda: http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-b7-etap-stage-pierwszy-drugi-zmiany-wzmacniacza-bose-79668/

Witam mam pytanko,bo zamierzam też zmienić na BOSE,i klikam w link powyżej ,kieruje mnie do głównej strony forum,a dalej nie mogę znaleźć tego tematu, proszę o wskazówki co zrobić albo gzie to znaleźć,ponadto na forum jest w postach wiele zdjęć ze schematami i też nie mogę je podejżeć co utrudnia mi zapoznanie się z tematem, dzięki za jakąkolwiek pomoc

 

Screenshot_20190327-131937.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Blachu napisał:

Mg75

Tutaj masz temat odnośnie bose: 

 

Dzięki,za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak coś to mogę Ci polecić kogoś kto ogarnie montaż na tip top, z okolic Otwocka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.04.2019 o 10:13, Blachu napisał:

Jak coś to mogę Ci polecić kogoś kto ogarnie montaż na tip top, z okolic Otwocka

Witam właśnie zabrałem się do podłączenia Bose że wzmakiem 32 pin , z podłączeniem myślę że nie będzie jakiegoś większego problemu, jedynie mam tylko kłopot jak powinien być podłączony ekran masy sygnału ,przeczytałem cały post i tak mi to zamieszkało że już sam nie wiem.Mam kawałek orginalnej  wiązki od strony wzmaka ,sygnał masy nie  jest nigdzie podłączony ale jest zaizolowany  i idzie w stronę radia. Z opisu powinien chyba być podłączony do masy która idzie od wzmacniacza (4mm2) i teraz czy masę ekranu podłączam do masy radia pin 12 kostki D razem z masą od wzmacniacza (4mm2). Czy jakoś inaczej podłączyć na tym etapie mam z tym problem .Wszelką pomoc mile widziana

IMG_20190318_134837.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...