Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A3 8L Armiego - 1.9 ASZ 5D


Armi

Rekomendowane odpowiedzi

Tu w sumie nie pisałem, że A3 wróciła z wakacji. W Chorwacji A3 po raz drugi.
Przejechała jak zwykle bezawaryjnie pół Europy tzn 3850km :cool:

Drogi były różne. Od gładkich jak stół autostrad po wąskie i kręte drogi górskie.
Spalanie 5.5L/100 km. Jestem bardzo zadowolony.

Auto zapakowane na 2 tygodnie:
IMG_4308.jpgIMG_4309.jpg

Zdjęcia :beach:
IMG_4549.jpgIMG_3963.jpgIMG_3898.jpgIMG_3891.jpgIMG_3934.jpgIMG_3932.jpgIMG_3945.jpgIMG_3950.jpgIMG_3960.jpg

Edytowane przez Armi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm kojarzę okolice... :wink: Moje 14 godzin pobiliście? :decayed: Nie lepiej było jechać A4? I nie przestraszyliście tam nikogo różowymi felgami? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jadę na wakację to się nie śpieszę,poza tym nie jechaliśmy na wybrzeże od razu tylko na początku do Vukovaru.

Pochwalę się ostatnimi modyfikacjami i tu:

- Na lato kupiłem jasne dywaniki, niestety jak na złość miały czarne stopery.
Strasznie mnie to raziło, dlatego jak tylko pojawiły się jasne stopery do audi na allegro to od razu kupiłem.
Nie było chętnego na 5 ramienne felgi 17"- zostały na zimę. Brakowało opon, wpadły więc Toyo Snowproxes S953 w rozmiarze 225/45/17
images.jpgimages_1.jpg
- Przeszkadzała mi żółta poświata długich świateł. Soczewka świeciła na biało ale żarówka H7 na żółto. Dlatego zdecydowałem się na zakup białych żarówek H7 tj. Osram Cool Blue Hyper.
P1070514.jpg
Efekt niesamowity, od razu kupiłem takie do B6.
Było/Jest
1070536.jpg
1070542.jpg
I w sumie najważniejsze, restaw do regeneracji tapicerki skórzanej z Lederzentrum.
P1070619.jpg
Pierwsze efekty:
sk_ra_po_reg.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi też masz w tylnej kanapie za kierowcą na tym małym placku 2 otwory jak na zagłówek? Bo się ostatnio zastanawiałem do czego to :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie za***iście wyglądają te Żarówki :-D

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten zestaw do regeneracji skórzanej tapicerki z Ledercentrum, który kupiłeś to jeden cały komplet, czy brałeś kilka produktów osobno?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesłałem zdjęcia uszkodzeń i kupiłem to co zaproponowali.

Edytowane przez Armi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Armi z nieba mi spadłeś ...właśnie oglądamna youtube jak w lederzentrum skóry odnawiają ... a kilka chwil później patrze i własnym oczom nie wierze ..Armi zakupił cały zestaw... jutro dzwonie do Ciebie Wujek bo mam kilka pytań...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, chyba nie.

Nie ma co kupić. S3? Ta sama "buda", 8P - słabe silniki a za wersje poliftowe trzeba wiele dopłacić. Szukam BMW 1 ale to też nie jest łatwy temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja właśnie szukam 8L poliftowego z silnikiem 1.9 TDI 130 KM ;-)

Piotrek chcę sprzedać swoją srebrną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie porobiona a3, jak kiedys pisalem o tych zarowkach osram co masz to hejty lecialy ze nic nie warte, ja wiem ze spora roznica jest, nawet soczeka duzo lepiej swiecila kiedy jeszcze nie mialem bixa. Jaki koszt srodkow do regeneracji skory? Kilka dni temu pasazer zarysowal mi skore ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie porobiona a3, jak kiedys pisalem o tych zarowkach osram co masz to hejty lecialy ze nic nie warte, ja wiem ze spora roznica jest, nawet soczeka duzo lepiej swiecila kiedy jeszcze nie mialem bixa. Jaki koszt srodkow do regeneracji skory? Kilka dni temu pasazer zarysowal mi skore ;)

Trochę ponad 100zł.

Bix jeździ w S3 a A3 ma teraz seryjne xenony. Do zobaczenia niedługo na allegro.

Link do ogłoszenia na olx.pl:

http://olx.pl/oferta/audi-a3-1-9-tdi-asz-2002-5d-ambition-klima-skora-xenon-CID5-ID9FnN3.html?action=show&id=142849925&utm_source=serviceletterManageAd&utm_medium=email&utm_campaign=diplayLink#xtor=EREC-55-%5Bid1%5D-20150407-%5BdiplayLink%5D-15223139@1-20150407164325

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze marzyłem o S3, właściwie to chciałem jeden konkretny egzemplarz.

Jak jego właściciel zdecydował się sprzedać to kupiłem.

Moja A3 jechała jak seryjna S3, a nawet lepiej ale to ciągle A3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...