Skocz do zawartości
IGNOROWANY

kupno telewizora


Rekomendowane odpowiedzi

według mnie dobry wybór sam mam samsunga 40" tylko model ES6100 i powiem bajka smart tv pare bajerków i nie narzekam dziś bede kombinował z 3D bajkami i zobaczymy czy fajnie to będzie wyglądać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafał do 3d jeżeli przez internet to trzeba by mieć bardzo szybki ja mam 4mb i tnie ale 3d ładnie wygląda. Byłem aby mi na próbe puścili 10 i jest elegancko ale tylko przez kabel bo przez wifi nie daje rady. teraz ściągam Kredowie tylko jeden zajmuje ponad 10giga a drugi 3 ale widze ze sa jakby podwójne obrazy ciekawe czy sobie z tym poradzi bo nie wiem dam znać jakbo co

---------- Post dopisany 23-12-2013 at 14:47 ---------- Poprzedni post napisany 22-12-2013 at 17:39 ----------

Pany teraz ja mam pytanko

1. Jaki kupić do niego dysk zewnętrzny z własnym zasilaniem czy nie

2. Szukam w instrukcji TV jaką on ma technologie 3D ale nic nie pisze a w necie nie mogę znajść czy 3D Pasywne czy też 3D aktywne. Okulary w nim są na baterie. Czy może zależy to tylko od okularów jakie są

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak masz aktywne okulary czyli te które potrzebują zasilania.

Sony nie kupuje od samsunga matryc tylko od Lg od tego roku. I stwierdzenie ze kupuje od samsunga jest błędne bo maja tylko wspólne fabryki.

Co do odświeżania to tam dużo ma napisane 100hz ale to czasem tylko tzw mci,cmentarzu itp czyli 50hz podbijane. Jak narazie matryc jest kilka 100hz, 200hz dla 3d i 400hz dla nowości oled. Cała reszta to marketingowa ściema i podbijanie liczby klatek elektronika.

Model f6400 ma 3d czyli w normalnym obrazie osiągnie 100hz prawdziwych, w 3d 200hz.

Jakieś pytania? Pisac pracuje w sieci handlowej:)

A co do trybu sklep to to samo co dynamiczne ustawienia z włączonymi ikonami na ekrane o technologiach.

A co innego to próbki blue-ray od producentów podkręcone.

Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok możesz wyjaśnić kwestie taka bajkę jedna zajmuje 3GB w 3D cos SBS druga 11gb ale OU i kurcze nie widze różnicy jest jedna ta na SBS jest na pełbym ekranie a ta OU nie od czego jest to zależne i który jest najlepszy SBS czy OU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam takie jeszcze pytanie jak to jest z tymi kartami CI? bo mam bo mam gniazdo do podlaczenia adaptera i zastanawiam się jak by to wyglądało. w ofercie cyfrowego Polsatu jest ta karta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejscie to ja w swoim też mam, ale to jest do kodowanych naziemnych.

Wiadomo że ich nie ma i modułów również, jak bedą to zapewne tv ich nie obsłuży :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ale wejacie ci to jest karta ktora sie stosuje w wiekszci hoteli za granica. No i jak kolega pisal, masz tuner dvb-s2 ?

Wysłane z mojego GT-P3110 przy użyciu Tapatalka

---------- Post dopisany at 11:04 ---------- Poprzedni post napisany at 11:04 ----------

To podaj model tv

Wysłane z mojego GT-P3110 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ktoś powie mi jak to jest z np. oglądaniem filmow z neta przez tv? bo yt zapierdziela mi jak glupi a np. zalukaj.tv nie przez 20minut leci ladnie bez ciencia a po jak się zatnie to już dalej nie obejrze. na kompie działa normalnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukaj na stronie producenta najnowszej aktualizacji oprogramowania i zaktualizuj. Później weź odinstaluj aplikacje zalukaj.tv. i ją zainstaluj ponownie z APS

a teraz ja zapytam ma ktoś podpięty dysk zewnętrzny np 1TB i czy lepiej jak ma swoje zasilanie czy też nie możecie coś polecić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zewnętrzny ale 3.5" więc zasilanie i tak musi być, podpinałem 2,5" ale 250Gb i działał bez problemu.

Może z większymi dyskami jest większe zapotrzebowanie na prąd, bo z usb jednego max 500mA.

U mnie jest dwa wejscia usb to podłącza się takim kablem na 2xusb.

Ogólnie to raczej lepiej swoje zasilanie, bo nie obciąża wejscia w tv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśliasz aplikacje zaułkach.tv to powinno chodzić a jak oglądasz przez przeglądarkę to nie pójdzie bo cache sie zapełnia i nie pójdzie dalej.

Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma portu USB kory pociagnie dysk 3,5 o pojemnosci 1TB lub 1,5TB. Sam chcialem podpiac dysk 3,5 do kompa i nie ma najmniejszej szansy bez zasilania. wiadomo dysk bez zasilanie jest wygodniejszy bo nie trzeba sie bawic z kablami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy błąd większy obraz

Ja mam 52 i kolejny będzie conajmniej 60cali.

Duży ekran to podstawa ,no chyba że naprawdę nie masz miejsca .

Kupiłem samsunga -chodzi z 6 lat ,obraz jak nowy.

Sony-raczej przepłacasz za firme.

Z nowości widziałem że panasonic ma ładny obraz .

Polecam jednak Sharp i Samsung.

I zdecydowanie wiekszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...