Skocz do zawartości
IGNOROWANY

kontrolka Airbag , błąd 17931 P1523 nie można się połaczyc z ukłądem od poduszek


Matisline11

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , ostatnio pozyczałem auto i osoba nim podróżująca przestawiała fotel kierowcy , nastepnego dnia z rana gdy odpaliłem auto kontrolka airbag nie zgasla , po podłaczeniu pod kompa nie mozna nawiazac połaczenia z ukłądem od poduszek , a z innymi nie ma problemu , dajac opcje inne funkcje znajduje bład którego nie mozna sksowac i jest napisane "układ przerwany itd" Miał ktoś juz taka sytuacje prosze o porady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtyczk(i)a pod fotelem sprawdzone?

Przed pożyczeniem auta można było połączyć się z modułem AIRBAG ?

--

Pozdrawiam.

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak skąś ten błąd musiał się wsiąść. Skoro fotel był ruszony to szukaj pod nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj wypiąć wtyczkę, psiknąć jakimś kontaktem i wpiąć na nowo. Błąd na pewno trzeba będzie potem skasować. Nie wiem jakim programem ty działasz (ori czy jakiś chinol), ale ja jak podpinałem u siebie vaga 311.2 to nie dało rady się podłączyć z modułem poduszek, ale po podpięciu vcds-a 11.3 już to ogarnąłem:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpinałem juz dwoma programami i zaden nie moze sie bezposrednio połaczyc z poduszkami czyli z głownym modułem jakby była jakas przerwa w obwodzie, dopiero w silniku pokazuje blad 17931 p1523 czyli crash signal from airbag control unit range/performance na polski: błąd sygnału od airbag control unit zakres/wydajnosc. Co mogę w tej sytuacji zrobic miał ktos juz doczynienia z takim zdarzeniem prosze o pomoc

---------- Post dopisany 22-12-2013 at 09:57 ---------- Poprzedni post napisany 21-12-2013 at 21:10 ----------

Czy ktoś jest w stanie doradzic ?

---------- Post dopisany 23-12-2013 at 12:35 ---------- Poprzedni post napisany 22-12-2013 at 09:57 ----------

Ponawiam pytanie , bo nie wiem od czego zacząc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zajrzyj tu:

17931/P1523/005411 - Ross-Tech Wiki

Według tego błędu wynika że masz problem z kablami lub którąś wtyczką dochodzącą do głównego modułu AIRBAG. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak po pewnym czasie kontrolka zgasła sama odpaliłem auto patrze nie ma , jeżdziłem tak pół miesiaca za czym znowu sie zapaliła po ok 4 dniach znowu zgasła na 2 dni ale znowu sie pali aż do teraz , gdy wł zapłon to odrazu wywala mi airbag i wogóle nie gasnie . Poza tym ten bład który podawałem wczesniej sugeruje przerwanie układu , a zauwazyłem ze coraz głosniej słychac jak w kierownicy przy skrecie w prawo czy w lewo jest brzeczenie pisk ocieranie , wydaje mi sie ze coś jest wspólnego z taśma w kierownicy . Co wy na to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...