Skocz do zawartości
IGNOROWANY

grill rs look


grubcio1980

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Koledzy.Od niedawna mam b7 i znalazłem ostatnio na alledrogo grill rs look.Pytanie czy ktoś zakładał, ma może zdjęcia?Coś podobnego miałem b5 i nie powiem ,bo wykonanie i spasowanie były na bardzo dobrym poziomie.Cena również (150 za a'la rs , a 400-500 za ori dla mnie bez sensu).Co o tym sądzicie?

GRILL GRIL ATRAPA AUDI A4 B7 04-08 RS LOOK (3735121532) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

GRILL GRIL ATRAPA AUDI A4 B7 04-08 RS LOOK CHROM (3736156657) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

GRILL AUDI A4 (B7) RS-TYPE 04-08 MATT BLACK TUNING (3792525689) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko rzecz gustu, dla mnie to sie nie widzi dla mnie albo zwykly grill albo sline zdesio plus grill ale to koszta. Nie wiem dlaczego ale dla mnie jak tuning to tylko na oryginalnych czesciach, ten gril kojazy mi sie ze wstawianiem siatki za czasow jak tuning tylko raczkowal. Ale to tylko moje zdanie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem.Ja też chciałbym wstawiać ori graty, ale....... .Dla mnie nie jest to głupi pomysł,bo sprawdziłem to na mojej wcześniejszej b5 (zobacz awatar).My odróżnimy różnicę między ori a nie ori.Nie jeden posiadający b5 szukał tego zamiennika z uwagi na jego jakość i cenę (150 kontra 400-500).Różnica nie warta swej ceny (według mnie oczywiście).Poza tym według mnie tuning polega na dopasowaniu samochodu do siebie, niekoniecznie na ori gratach, bo według takiego myślenia musielibyśmy wszyscy jeździć rs-mi lub s-ami.Po co więc inne firmy tuningowe?Chodzi bardziej o to żeby to wszystko złożone do kupy jakoś ze sobą współgrało.Szanuję Twoje zdanie (które powiela wielu użytkowników) , ale jeśli kogoś nie stać na zderzak rs za 2000 klocki to dlaczego go nie upodobnić do rs-a przy pomocy takiego grila za 300,a po sprzedaniu swojego ori wyjdzie za grosze?Jeśli wszyscy założymy body rs lub s to będzie nas odróżniał tylko kolor nawozia.Ciekawi mnie jak to wygląda na żywo, bo w b5 się sprawdzało i to dobrze.Może po zdjęciach zmienię zdanie.Takie moje zdanie, które zawsze chciałem napisać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie napisalem ze do d*py :naughty: Co do innosci to masz racje ze indywidualnisc tez jest potrzebna bo swiat bylby nudny, ale ja np. w standardowym grillu pomalowalem ramke grilla chromowana na czarno i wg mnie wyglada spoko, napewno nie jest to s line look , ale robi ronote a koszt znikomy, a co do twoich typow to moze 3 typ ten black?? jaki masz kolor auta??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krateczka s-line/s4 ładniejsza niż ten cały "plaster miodu" RS4, ale jak ktoś woli, to już chyba lepiej zrobić coś takiego How to fit an RS6 Grille on a B7 A4, S4 or RS4 (All Mesh – No Filler Plate) ? Nick's Car Blog :decayed:

P1020022-580x435.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem ori RS4 za naprawdę małe pieniądze , a z gościem się dogadałem i jeszcze na święta za połowę ceny dostałem nową podstopnicę i nakładki z RS xD. Trochę cierpliwości :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem ori RS4 za naprawdę małe pieniądze , a z gościem się dogadałem i jeszcze na święta za połowę ceny dostałem nową podstopnicę i nakładki z RS xD. Trochę cierpliwości :P

Dawaj foty i mow za ile kupiles :naughty::whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9uguduzy.jpg

Wysłane z mojego ME173X przy użyciu Tapatalka

---------- Post dopisany at 14:47 ---------- Poprzedni post napisany at 14:45 ----------

W kartonie wyżej lampy led z a6, nowy rok będzie miodzio:-D

Wysłane z mojego ME173X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany jak to jest z grilami, bo czytałem jakiś temat i pisało, że do zwykłego zderzola s-line i RS nie podejdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany jak to jest z grilami, bo czytałem jakiś temat i pisało, że do zwykłego zderzola s-line i RS nie podejdzie

Tak właśnie jest - do zwykłego nie pasuje sline/s/rs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...