Skocz do zawartości
IGNOROWANY

kratki przedniego zderzaka które będą lepsze wzór "S" czy "RS"


roae

Rekomendowane odpowiedzi

chodzi o kratki na dole zderzaka:

zderzak_a4.jpg

chcę je zrobić na jeden ze wzorów mianowicie:

S wzór:

s_grill.jpg

czy RS wzór:

rs4grill.jpg

który lepiej spasuje, czy żaden?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zalezy jaki masz gril do tego. A materiał na kratki w przypadku s skad wezmiesz?

poszlo w eter z radia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siur, że trzeba to z grillem zgrać, wystarczy mi jeden grill z "S" kratką żeby stworzyć sobie dowolną ilość tego wzoru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobaczymy czy sie uda, ogólne pytanie było, czy warto się w to bawić, czy te ori kratki są tak dobre że nie potrzeba ich zmieniać.

narazie spróbuje na kratkach przedliftowych bo takie mam, więc będzie prościej, tylko nie wiem na którym wzorze je zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładniejszy jest plaster miodu wiadomo ale jesli jakość wykoniania będzie na niskim poliomie to nawet ten ładny wzór może wyglądać strasznie... też kiedys myslałem żeby wyrezać cos takiego bo miałem jakiś przedni zderzak z plastrem miodu chyba od jakiegoś hundaja czy cos ale zabrakło czasu i sprzętu na to:wink: jeśli uda ci sie coś ładnego z tego stworzyć wklejaj foto i rozkręcaj biznes :decayed: powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to gdzieś na zamówienie bedziesz robił pod wymiar oczka taka kratke jak w S4? bo siatke idzie dostać chocby na alegro

Mi szczerze bardziej podoba sie gril S4 i pomysł z tymi kratkami na seryjnym zderzaku, nizRS4, siatka w seryjnym poliftowym zderzaku nie pasuje, dominują linie poziome a siatka to wszystko zaburza:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam przedlifta i ogólnie chciałem stworzyć kratki pod halogeny bo na tym najbardziej zależy a że będę robił od podstaw szukam jakiegoś punktu zaczepienia

np w tę strone:

Kratka / Kratki w zderzak Audi A4 01 - 04 S line (3818865983) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

kratka.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślałem że chcesz sobie to gdzieś wycinać CNC, to tylko RSa ogarniesz, bo materiał taki jak w grilu S4 to nie do zdobycia, a kupić 4 grile S4 po 250zł zeby z nich wyrzeźbic dolne kratki to jednak nie opłacalny interes, jeszcze do tego kratki są wyprofilowane:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kowi jeden gril wystarczy żeby zrobić dowolną ilość tego wzoru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale że jak? bo juz nie rozumiem, pokazujesz aukcje dawce tak, czy to tylko kupić na wzór, pomierzyć i zamówić wykonanie takiej kratki? Ja tu myśle tylko o wzorze S4, bo siatka z RSa jest ogólnodostępna(rózni sie minimalnie wymiarami) ktos ostatnio na battalionie dawał linka

Kupujesz dajmy na to grill uzywany S4, pomijam fakt że jest wyprofilowany po łuku, środkowa kratka jest mniej wiecej takich samych wymiarów, ale z grila jej nie zrobisz bo na srodku jest znaczek, gdyby ciąć grill, to niewiem czy starczy Ci na dwie boczne kratki:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie wytłumasz jak chcesz zrobić odwzorowanie materiału??? masz drukarkę 3d???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta, robie w prototypach, wystarczyłby mi kawałek 10 na 10cm, tego wzoru i moge odlewać jego dowolną ilość z ABSu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta, robie w prototypach, wystarczyłby mi kawałek 10 na 10cm, tego wzoru i moge odlewać jego dowolną ilość z ABSu

a no to wszystko jasne, to ja bym robił kratki ala S4:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopie jak Ci to wyjdzie to biznes jak cholera u nas na forum :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...