Skocz do zawartości
IGNOROWANY

kratki przedniego zderzaka które będą lepsze wzór "S" czy "RS"


roae

Rekomendowane odpowiedzi

robić to dalej czy lipton:eusathink: myślałem że będzie lepiej...

kratka.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrób jedno i załóż na auto, taka luzem kratka nie pokaże czy pasuje czy nie:wink:

dalej twierdze ze wzór S4 byłby lepszy:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie postaraj się dorwać jakiś plastik ze zderzaka S bo jest na nim inny wzór niż ten na grillu od eSki

199643_x800.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na efekt końcowy :thumbup1: jest na tablicy dość tanio kratka na wzór, 30 zł nie majątek a efekt może być zajeb%$czy

Audi S4 B5 Lift 2001r kratka zderzaka środkowa grill Grabik ? Tablica.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazem zdjęcie z czymś ala rs, ale mnie się to nie widzi...

http://s10.postimg.org/473jv49o5/image.jpg

tragedii nie ma, ale nadal stwierdzam, ze jakby byly kratki ala grill S4 (czyli Pionowe bardziej wystajace) bylob osom :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej tak bo kupiłem ori kratki usa, tak jak pisałem ten plaster miodu nie spodobał mnie sie na b5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czy masz możliwość zrobienia takich kratek? dla zainteresowanych tematem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale że jak? bo juz nie rozumiem, pokazujesz aukcje dawce tak, czy to tylko kupić na wzór, pomierzyć i zamówić wykonanie takiej kratki? Ja tu myśle tylko o wzorze S4, bo siatka z RSa jest ogólnodostępna(rózni sie minimalnie wymiarami) ktos ostatnio na battalionie dawał linka

Kupujesz dajmy na to grill uzywany S4, pomijam fakt że jest wyprofilowany po łuku, środkowa kratka jest mniej wiecej takich samych wymiarów, ale z grila jej nie zrobisz bo na srodku jest znaczek, gdyby ciąć grill, to niewiem czy starczy Ci na dwie boczne kratki:wink:

Zapodał byś linkiem gdzie można kupić jakąś siatkę/kratkę na wzór RS? Szukałem już kilka razy ale nigdzie nie udało mi się znaleźć, tylko jakieś Kamei i inne badziewia. Jak jest z odwzorowaniem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobisz dla siebie pokazesz efekt i zobaczysz ze pojda zamowienia na takie cos jak sie spodoba:)

Oczywiscie wzor S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...