Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Luz na krzyżaku czy co to jest? [filmik]


darioo99

Rekomendowane odpowiedzi

- drążki kierownicze wymienione 2-msce temu

- maglownica wymieniona rok temu na regenerowaną, ale wiadomo jak to z regenerowanymi bywa

przejrzałem parę tematów, które wyskoczyły w szukajce i podobno jest jakaś śruba na maglownicy, którą można skasować luz, pamiętam że w polonezie miałem takie coś i mocniejsze dokręcenie podziałało :D - ale nie wiem gdzie ta śruba jest w b5, ktoś się orientuje?

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto robil ci magiel?

Moze koncowki ale sprawdz tez krzyzak nie ma bata musi cos miec luz.

A jak auto zachowuje sie na nierownosciach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie zostaje stacja diagnostyczna a tam Ci już wyjadają .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magiel był robiony w firmie gdzieś pod radomskiem, przyjechał kurier z "nowym", a ja dałem stary - ale oprócz tego, że ciekł to nic się nie działo

na dziurach żadnych dziwnych dźwięków nie ma, mam twardy i niski zawias więc jedzie się niezbyt wygodnie, ale auto nie wykonuje żadnych nieprzewidywanych ruchów

poszukam jeszcze jak się dostać do tej śruby na maglu, a jak to nie pomoże to wymienię krzyżak, bo z tego co widzę to nie ma wielkiej filozofii z tym

jak ktoś ma jeszcze jakieś pomysły to pisać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ruszaj sruby przed wymiana krzyzaka a sruba to od kanalu podejdziesz bodajze na 22 klucz.odkrec oslone pod kiera i poruszaj kiera,zlap za krzyzak jak poczujesz luz to bedzie wiadomo.nie obracaj kiera po odkreceniu krzyzaka bo uwalisz tasme od poduchy.daj znac jak wymienisz krzyzak co i jak zrob foto relacje:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luz możesz mieć też na części która się wysuwa i wsuwa tej do regulacji mogą być też drążki kierownicze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luz możesz mieć też na części która się wysuwa i wsuwa tej do regulacji mogą być też drążki kierownicze.

Kolega czytał w ogóle??

Drążki mają 2 mce:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mam taki objaw i wg mnie jest to krzyżak a dokładniej miejsce gdzie wysuwa się kierownica bo jak wyciągnę ją na maxa to trochę mniej stuka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mam taki objaw i wg mnie jest to krzyżak a dokładniej miejsce gdzie wysuwa się kierownica bo jak wyciągnę ją na maxa to trochę mniej stuka

Jak to naprawic?

Podejrzewam u mnie to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KRZYZAK KOLUMNA AUDI A4 B6 (3761983780) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. takie coś trzeba wymienić tylko ciekawe ile nowe kosztuje bo używka to loteria
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja drążki mam 100% ok, zresztą jak złapałem za krzyżak to jest wyczuwalny lekki luz od strony kierownicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

same krzyzaki sa wymienne i kazdy zaklad ktory zajmuje sie walami napedowymi na pewno da sobie z nimi rade, plus jest taki ze kolumny nei trzeba wywazac jak np. walu napedowego, a jak ktos jest kumaty to sam je sobie dobierze, wymieni i zaklepie/zaspawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do wymiany to nie ma problemu ogarnę to sam (tam nic nie trzeba spawać czy zaklepywać ,odkręcasz śrubę i wyciągasz krzyżak) tylko jestem ciekawy jaki koszt nówki ,bo używki są tanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze podejrzewam krzyżak do wymiany jak jedziesz i ci stuka kierownica to na 100% krzyżak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KRZYZAK KOLUMNA AUDI A4 B6 (3761983780) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. takie coś trzeba wymienić tylko ciekawe ile nowe kosztuje bo używka to loteria

Na tym zdjęciu widać na końcu kolumny plastik biały który się wyrabia i też bardzo często na nim są luzy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KRZYZAK KOLUMNA AUDI A4 B6 (3761983780) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. takie coś trzeba wymienić tylko ciekawe ile nowe kosztuje bo używka to loteria

Na tym zdjęciu widać na końcu kolumny plastik biały który się wyrabia i też bardzo często na nim są luzy :)

właśnie mi się wydaje że to tam jest luz ,bo na przegubach nie wyczuwałem, tylko właśnie gdzieś bliżej kiery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...