Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jak ustawic Xenon Range


comar_pl

Rekomendowane odpowiedzi

Wymienilem czujnik poziomowania przod bo mialem padniety (tak pokazywal vag). Niestety moje auto jak przyjechalo z DE bylo znacznie obnizone, teraz mam 1BE. I tutaj mam pytanie czy ktos ma schemat jak ma byc zamontowany ten czujnik (nie znalazlem schematu do b5 nigdzie), czy plastikowe ciegno jest przed czy za wachaczem, czy ramie czujnika ma isc do przodu czy do tylu (raczej do przodu), czy ciegno jest przykrecone do ramienia od strony kola czy od strony wewnetrznej. I ostatecznie jakie jest ori ciegno w b5 - proste czy lekko zgiete. bo na allegro sa takie i takie do b5...:/

Chcialbym przywrocic pojazd do normy bo mysle ze wczesniej bylo tam cos pogrzebane.

Inna sprawa to adaptacja Vagiem. podobno czujniki przod/tyl maja miec zblizone napiecie, a u mnie jest roznica ok 2V. czy to prawidlowe lub jak to zmienic.

Nie moge tez zmienic wartosci (recode - 07), u mnie pokazuje 00011. a powinno byc chyba wiecej. Czyzby jakas okrojona wersja VCDS?

Oczywiscie zadnych bledow nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boze slepy jestem... dzieki, ide sprobowac

---------- Post dopisany at 12:18 ---------- Poprzedni post napisany at 00:10 ----------

no dobra

technicznie podloczone wszystko dobrze, ale utknalem na vagu, tj, Kodowanie sterownika - funkcja 07 - wpisuje 0003. -> do it. ale nie zapamietuje mi tych zmian. co macie wpisane w drugim wierszu (nie pamietam co tam bylo - service .....) i jak to zasejwowac. mam ustawione 00011:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...