Skocz do zawartości
IGNOROWANY

czy fotele i kanapa z polifta a4 b5 kombi beda pasowac do przed lifta sedan ?


r.kuderawiec

Rekomendowane odpowiedzi

Witam powie mi ktoś czy te fotele z kanapą bedą pasować o mojej audi ? Mam okazje kupić za grosze te fotele ale nie wiem czy bedą pasować jeżeli ktoś wie i mógłby podpowiedzieć był bym bardzo wdzięczny :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U siebie masz składane? W avancie są fotele składane, ale też da radę włożyć jeśli u siebie nie masz składanych, jest w warsztacie temat o tym:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja właśnie montuję kanapę z avanta do sedana.

W sedanie miałem oryginalnie składaną dzielona kanapę, te które kupiłem z s4 avant też są takie, różnica polega na umiejscowieniu zamka kanapy i boczkach oparcia, tych wąskich. Są one po prostu za krótkie i nie maskują tego wszystkiego co powinny.

Oczywiście wszystko da się przerobić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli nie masz u siebie składanej kanapy to ostra rzeźba ale jak ktoś ma w sedanie składaną czyli ma limuzynę :decayed: to wszystko pasuję tylko trzeba górne trzpień do zamykania kanapy sobie zrobić i już :wink: osobiście mam u siebie kanapę z S4 avanta zdecydowałem sie na to bo 3 zagłówki robia swoje :decayed:

---------- Post dopisany at 08:25 ---------- Poprzedni post napisany at 08:23 ----------

a z ta blacha dopytaj kolege mariuszbazar właśnie on to zapoczatkował i pewnie ma to w małym palcu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak będzie dam wam zdjęcia jak zrobić mocowanie i niech się każdy cieszy3a592421d68a9dfb8c514ac0bc550b7b.jpge3e7389dfa44f5d9fa71eb3781aed6c2.jpg2903ec086f51d0309545e6d1769c8ca5.jpgeb4fd69db9cb76c5604c1212e2c2687d.jpgda7980052ce32bbd819f22faf1edf235.jpgf9ec05a69bcf312dafc7193bb56c3567.jpg

Kawałek blaszki pręt bodajże 9 mm albo 8 wygiac w C pod kątem przyspawac do blaszki i gotowe lustrzane odbicie po drugiej stronie

Powodzenia

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie co prawda w awancie zmienialem siedzenia z przed na polifta. Z tym ze razem z siedzeniami facet sprzedal mi mocowania oparcia. Wiec nie przerabialem jak kolega wyzej tylko stary wyrzucilem jedna dziura na stronie dodatkowo i nowe oryginalne mocowania zamontowane a oparcie sie zatrzaskuje. Jedyny mankament trzeba wymienic siatke zwijana mocowana z tylu do oparcia na ta z polifta. Ale Ciebie w sedanie to sie nie tyczy :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...