Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Stuki w zawieszeniu, zamarzanie amortyzatorów A4 B6


masterww

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam taki problem zawsze po nocy jak rano wyjeżdżam, albo wieczorem jak stoi samochód cały dzień i niekoniecznie przy ujemnych temperaturach wystarczy że jest powiedzmy 3-5 stopni na plusie i w dół zawieszenie się okropnie tłucze - jakby wszystkie wahacze i koła były poodkręcane, jest efekt jakby cale zawieszenie uderzało w podwozie samochodu, przy minusowych temperaturach jest jeszcze gorzej, przejrzałem całe zawieszenie wszystkie wahacze drążki itp. wszystko jest w porządku, nie ma żadnych stuków. Możliwe jest że przy niskich temperaturach zamarzają wszystkie amortyzatory? Zaznaczam ze przy dodatnich także, Nie wiem co to będzie jak przyjdą mrozy rzędu -20\-30 stopni.. Amortyzatory też nie są wylane. Czy jest na to jakiś sposób? Czy one po prostu tak maja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem to samo to co opisujesz po prostu zamarzał mi amortyzator nie szło jechać .Pozostaje tylko wymiana .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamarzł amortyzator ?

Tam wody nie ma tylko olej, ewentualnie gaz.

Odkąd posiadam pojazdy mechaniczne to nawet w największe mrozy nigdy mi amortyzatory nie zamarzły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie co może być przyczyną? Coś z nimi musi być nie tak.. fakt, że teraz jest ciągle na plusie i to kilka stopni a problem z nimi nie znika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...