Skocz do zawartości
IGNOROWANY

pali jak by na 3 gary


rafal9119

Rekomendowane odpowiedzi

Siema mam taki problem podczas rannego rozruchu silnik chodzi jak by na 3-ch garach. po dodanbiu gazu do 2,5 tys silnik powraca do normalnego stanu. podczas jazdy nic takiego nie wystepuje . Vag nic nie pokazuje. co to może być modul??

---------- Post dopisany at 12:53 ---------- Poprzedni post napisany at 12:40 ----------

a może czujnik temperatury?

---------- Post dopisany at 12:53 ---------- Poprzedni post napisany at 12:53 ----------

dzieje się to mi tylko jak auto postoi 24h lub wiecej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świece , przewody, cewka w jakim stanie? może gdzieś zbiera się wilgoć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie masz błędy , to pierwsze co musisz sprawdzić inaczej to dużo szukania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro zaczne dzialac, brat mi klucze odwiezie i posprawdzam. z tego co pamiętam to odkad go przyprowadziłem z niemiec to nic nie było wymieniane. a panowie przy mocnym skrecie i gwałtownym ruszeniu slychac takie pukniecie jak by przegub to jak to jest z nimi da rade jakos to sprawdzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

da radę zobaczyć jakie mają luzy :) Półośką poruszaj i patrz czy ma luzy inaczej nie sprawdzisz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do zapłonu to spryskaj przewody w nocy i obserwuj czy nie skaczą iskry.Tylko przyjrzyj się mocno bo to jest mało widoczne.U mnie najbardziej to było widać przy cewce tam gdzie idą 2 kable do cewki.Też ostatnio przerabiałem podobny temat i skonczyło się na wymianie świec i kabli.Komplet ok 150 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po wyjeciu dziś przewodow wn ten ostatnio na czwartej swiecy był popalony . czemu to tak się stało????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po tylu latach guma ze starości sama parcieje a jak silnik był jeszcze przegrzewany to się porozpadała,idzie kupić same gumy te z cewek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przegrzewany? ale to tylko na jednym tloku?

---------- Post dopisany at 18:32 ---------- Poprzedni post napisany at 11:26 ----------

za krotke gumy te z cewek bosha kosztuja 53zł masakra jakas

---------- Post dopisany at 18:32 ---------- Poprzedni post napisany at 18:32 ----------

1 szt

---------- Post dopisany at 18:32 ---------- Poprzedni post napisany at 18:32 ----------

1 szt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też miałem na 1 cewce gumę do d..y a za boscha płaciłem 35 zeta/szt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma LPG i nie bedzie

---------- Post dopisany 08-01-2014 at 19:23 ---------- Poprzedni post napisany 04-01-2014 at 18:01 ----------

po wymianie swiec i kabli dzis problem sie powtorzyl po odpaleniu chodzi na 3 gary i obroty faluja po dodaniu gazu dwa razy do 3 tys przechodzi mu i pracuje normalnie. o co kurde chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a VAG nadal nic nie mówi ?? :)

---------- Post dopisany at 20:47 ---------- Poprzedni post napisany at 20:46 ----------

i czy jest róznica ciepły, zimny ?? odłącz mu najpierw przepływkę i zobacz czy pomoże :)

---------- Post dopisany at 20:48 ---------- Poprzedni post napisany at 20:47 ----------

Dodatkowo poszukaj może gdzieś nieszczelności w układnie dolotowym, sprawdź w jakim stanie jest przepustnica :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepustnica czysta obroty nie faluja. ten dziwny objaw jest tylko raz ,podczas pierwszego rozruchu np po nocy , . vag nic nie pokazuje. dzis bede go odpalał to odepne przepływke i sie okaze

---------- Post dopisany at 16:38 ---------- Poprzedni post napisany at 10:15 ----------

po odpieciu przeplywki auto nie szarpało silnikiem . sprobuje jutro jeszcze raz

---------- Post dopisany 19-01-2014 at 21:12 ---------- Poprzedni post napisany 09-01-2014 at 16:38 ----------

Juz nie wiem co moze mu byc ,posprawdzane prawie wszystko dwa dni jest spokój na trzeci dzien sie dusi i tak do okoła. A moze ma cos to wspólnego z kompresja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No na pewno nie zaszkodziło by jej zmierzyć może coś pokaże a mierzyłeś ciśnienie PB za listwą ?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...