Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wysokość zawieszenia standardowego/obniżonego


prezesik18

Rekomendowane odpowiedzi

Elo, jako że ciekawi mnie na jakich "glebach" toczycie swoje A4 założyłem ten temat. Chciałbym również dowiedzieć się jak wysokie jest standardowe zawieszenie 1BA.

Myślę, że najrozsądniejszym sposobem pomiaru będzie mierzenie wysokości tak jak zaznaczyłem na zdjęciu:

VkfWrq5txcJ5EIyv5j7UM8Cu9QYH2dYvdrSLUs4m3lg=w640-h262-no

Fajnie byłoby gdybyście jeszcze pisali rodzaj zawieszenia, rozmiar opon i wielkość felg.

Podam pomiary właśnie z tej fotki przykładowej

Opony 225/40/18

przód 62cm

tył 63cm

zawieszenie gwintowane MTS

po zmianie na 15" 195/65/15 nie regulując zawieszenia ciągle gdzieś szuram, dlatego chcę wiedzieć jak nisko mam skręcony gwint w porównaniu do 1BA. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry temat :wink: sam szukałem takiego tematu jak jechałem w dół :naughty:

U mnie zawias H&R -30 mm

springi H&R 29751

Koło

17" z oponą 225/45

Przód 64 (nowe seryjne amory)

Tył 64,5 (nowe amory KYBA)

Tak na fotce wyglada :wink:

20131104_065823.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo, jako że ciekawi mnie na jakich "glebach" toczycie swoje A4 założyłem ten temat. Chciałbym również dowiedzieć się jak wysokie jest standardowe zawieszenie 1BA.

Myślę, że najrozsądniejszym sposobem pomiaru będzie mierzenie wysokości tak jak zaznaczyłem na zdjęciu:

https://lh6.googleusercontent.com/VkfWrq5txcJ5EIyv5j7UM8Cu9QYH2dYvdrSLUs4m3lg=w640-h262-no

Fajnie byłoby gdybyście jeszcze pisali rodzaj zawieszenia, rozmiar opon i wielkość felg.

Podam pomiary właśnie z tej fotki przykładowej

Opony 225/40/18

przód 62cm

tył 63cm

zawieszenie gwintowane MTS

po zmianie na 15" 195/65/15 nie regulując zawieszenia ciągle gdzieś szuram, dlatego chcę wiedzieć jak nisko mam skręcony gwint w porównaniu do 1BA. :hi:

Wydaje mi sie że 1BA jest wyższe o ok 6-6.5 cm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1BA ma 68-69cm:wink:

Moja koza

Zawieszenie: Gwint KW+ springi supersport

Opony: 215/40

Felgi 18/8,5"

Przód: 59cm

Tył: 60cm

A_zps97d5fefe.jpg

B_zps6b7246bf.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM

bardzo fajny temat gdzies kiedys trafilem na podobny niestety niepamietam gdzie mam jeszcze taka propozycje co myslicie zeby do opisu dodac jeszcze takie dane jak np ET i czy kolko jest na dystansie czy bez bylo by super :naughty:

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM

bardzo fajny temat gdzies kiedys trafilem na podobny niestety niepamietam gdzie mam jeszcze taka propozycje co myslicie zeby do opisu dodac jeszcze takie dane jak np ET i czy kolko jest na dystansie czy bez bylo by super :naughty:

POZDRAWIAM

http://a4-klub.pl/felgi-opony-18/trze-trze-zaleznosci-miedzy-obnizeniem-b5-osadzeniem-felgi-et-246193/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzilo mi bardziej o to zeby forumowicze mogli oblukac co da sie upchac w nadkole i przy jakiej glebie raptem tylko dwie informacje wiecej w temacie a osadzenie ET ogarniam takze jesli to problem to nie bylo tematu:hi:

---------- Post dopisany at 18:11 ---------- Poprzedni post napisany at 18:05 ----------

nie pyknal mi link nie bylo tematu :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...