Skocz do zawartości
IGNOROWANY

HP DV6 Pavilion 6169sl Problem ze sterami


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Może jest ktoś bardziej połapany, bo ja mam problem z moim lapkiem. Padł mi system i musiałem zrobić formata. Lapka kupiłem jako powystawowego z polskiego sklepu. Jak się okazało ( teraz ) nie był sprzedawany w polskiej sieci sprzedaży. Mówię o modelu DV6 6169SL problem w tym , że ten badziew zwany stroną hp automatycznie wyszukuje tylko sprzęt sprzedawany w polskiej sieci, inny sprzęt trzeba wyszukać ręcznie. Jakby nie było moża tego ułatwić. Znalazłem tylko tą stronę, ale sterowniki są kilku letnie i komp pracuje bardzo powoli, wyskakują komunikaty o sciągnięciu nowszych sterów. Niestety nie mogę ich poszukać. To link skąd ściągłem stery

Download di software e driver Entertainment Notebook HP Pavilion dv6-6169sl | HP

Dodam, że komp stracił już gwarancję.

Proszę o pomoc. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

win7 automatycznie wyszukuje sterowniki, jedynie z czym może mieć problem, to grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest taka plytka do sciagniecia z sieci nazywa sie DRP13-R399-DVD-Final to jest najnowsza , i masz tam wszystkie sterowniki do kazdego komputera i urzadzenia , odpalasz program i on Ci pokazuje czego brakuje i instaluje sam :) nawet do starych dell'i wszystko mi znalazl, obecnie tez pracuje na HP DV6963ew i nie mam nigdy problemow, laptop mimo lat jest bardzo wydajny i nie mam problemow z niczym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...