Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B5 Avant, jaka Lotka na tylną szybę?


radzio06

Rekomendowane odpowiedzi

Za niedługo wybieram się w tamte strony, więc jak klapa jeszcze będzie to mogę podjechać zobaczyć jak to w rzeczywistości wygląda :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto jak chce, ja osobiscie tez mam laminat :kwasny: nie jestem do konca zadowolony bo troche spasowanie mi nie odpowiada ale coz co zrobic, kumpe ma taki sam od innego sprzedawcy i jest jak ORI mozna powiedziec wiec zalezy jak sie trafi. troche ruletka bo na tych fotach aukcji uja widac :doh:

O mnie mowa?

Ja mam od MDM

AUDI A4 B5 (1995-2001) - spoiler (daszek), AVANT ! (4314074255) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

wyglada calkiem znosnie jak na laminat, ze spasowaniem tez problemu nie ma, tylko trzeba bardzo cienko klej klasc, i dobrze skleic na rogach bo zaczyna pracowac i lakier peka. Obsluga klienta tez bardo mila. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżę kotleta więc tak koledzy też zastanawiam się nad lotka do mojego avata co polecacie ? Macie jakieś fotki na swoich ?
Co sądzicie o tym :
http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=5955751724&reco_id=7e63c477-ccc1-11e5-a593-02eb15ce87d7&ars_rule_id=201#thumb/1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie trafiłem coś takiego, nie wiem co to i skąd[emoji23]. Nie jest to raczej z s-ka bo napisane "a4 avant". Ciekawe czy w serii też można było mieć lotkę? w każdym razie jak przyjdzie to pokażę wam jak to wygląda[emoji6]0cdd3fd7503a3cb751a907e6114c28f3.jpg1433b57624f31e3755a01545172a3d7b.jpg

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Edit: słaba jakość zdjęć więc napisane jest ms design, made in austria,8D9 071 640, dachkantesporte ?

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja klejem do luster. Z tego względu, że jest bez rozpuszczalników. Ale to mój osobisty wymysł, nie wiem czy ma to gdzieś potwierdzenie:)

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcesz do kompletu progów z MS? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...