Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Car Audio By Zychu


zychu1992

Rekomendowane odpowiedzi

http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/all-b5-glosniki-16cm-drzwiach-przerobek-tapicerki-15719/index5.html

http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/all-b5-montaz-car-audio-sedan-67196/

Przeczytaj te tematy to będziesz wiedział o co chodzi :wink: Najwięcej problemów sprawia właśnie wycięcie odpowiednich dystansów, mimo że wszystko było zwymiarowane to i tak na jednym wycinaniu się nie skończyło. Największy problem to że ślizgi uchwytu na szybę zachaczały z boku o magnes dlatego musiałem je przyszlifować (robiłem to wiertarką z kamieniem na końcu), Z boczków bardzo łatwo było powyrywać stare uchwyty i przeszkadzające elementy. Ogólnie jest o wiele lepiej niż oryg głośniczki NOKII ale przydałoby się wygłuszenie drzwi i ich lepsze uszczelnienie z boczkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytałem czytałem :D Jak masz jakieś fotki z zabiegów podeślij :) I jeśli masz wzornik dystansów chętnie też bym przyjmę :kox:

Ja byłem w kilku sklepach car audio podowiadywać się :decayed: doradzono mi JBL oraz JVC była też wzmianka o twoich :D Więc mniej więcej mam już zakres lecz będe jeszcze szukał czytał pytał :D W dalszym ciągu czekam na jakieś kolejne propozycje xD Wygłuszenie wiele daje dużo soczysty dzwięk normalnie miód malina :jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zestaw odseparowany hertz z głośnikami EV 165 i moge z czystym sumieniem polecić. Tak jak koledzy wyżej pisali... odpusc sobie tył bo psuje cały efekt. Wlozysz sporo kasy licząc na ciekawe brzmienie a prawda jest taka, że przedobrzysz. Jak chcesz wiecej opinii o głośnikach z tylu to wejdz na forum CA, a zobaczysz opinię pasjonatów tej dziedziny. Podstawą to dobrze wygluszyc drzwi. Przy kupnie głośników sprawdzaj też głębokość montazowa głośnika żeby uniknąć pozniej komplikacji przy montażu. Przy głębokości 62mm jest już sporo kombinacji więc radziłbym zrezygnować z glebszego glosniczka. Co do glosnosci to dobry wzmak i zestaw da radę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra no to nie bedzie tyłu :D Ale powiecie mi co polecacie :D Bo wole wysłuchać kilka opini. Nie chce by wkurwiało jak u dresiarza z bmw i słychać jak membrana się urywa tylko czysty dźwięk. Wiele osób poleca JBL lecz podobno są nie wytrzymałe :D Morele podobno dobre są ale to 2 opinie słyszałem. Nie wiem właśnie co myśleć o hertz ach, Bo wiele tego na allegro ale opinie o niektórych ich głośnikach są różne :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro rezygnujesz z tyłu to rozumiem że możesz poświęcić więcej niż te 400 zł na przód, tak?

Wzmacniacz jest dość słaby aby szaleć w coś lepszego niż kwoty powyżej 400zł, więc ja bym ci polecił Hertze ESK, ewentualnie jakieś U-Dimensiony, Focale, ale na pewno nie JBLe, a za resztę kasy zainwestować w dobry dystans i wygłuszenie pod 165mm w drzwiach, takie wygłuszenie daje większy efekt niż kupno droższych głośników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak 2 wzmak i tak będzie. Do głośników tylko na początek wole kupić jakieś głośniki a potem do nich dobrać wymaka :D wygłuszenie pozostawiam na lato bo teraz pogoda ciągle zmienia a garażu niestety nie mam:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...