Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ile gazu pala wasze audi 2.8 ?


husajn22

Rekomendowane odpowiedzi

panowie jaki silnik wybrać 1.8t , 2.4 czy 2.8 Quattro autkiem będzie kulała sie żona 80% miasto jaki propozycje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam 1.9tdi a zona ma citroena c3 1.4hdi i chce audi :)

poszukamy 2.4 co ile sie zmienia kable i świece i jak to wygląda $$$$ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kable z 350-400 świece za 150 zł ogarniesz, świece nie wiem co ile, kable dla pewności co 40tkm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kable z 350-400 świece za 150 zł ogarniesz, świece nie wiem co ile, kable dla pewności co 40tkm

:shock3: ja wymieniłem ostatnio u siebie i byly oryginalne , po znajomosci za kable Bosch 390 zł bez znajomosci potrafili mowić 650 zł . Świece u dzika forum Beru za 114 zł

---------- Post dopisany at 13:52 ---------- Poprzedni post napisany at 13:50 ----------

Ori kable 1124 zł :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kabelki zmieniamy jak się zepsują (przebieg 290tyś - z gazem 120tyś.) kabelki od nowości !!!!! Świeczki zmieniam co 30tyś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już pisałem, prowadzę dziennik spalania, Moje spalanie z ostatnich 12 miesięcy to 13,52 L minimalne 11,45 L maksymalne 16,10 L LPG 80% miasto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój trasy nie zaznał jeszcze za bardzo więc po mieście 14 przy wygłupach :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam kupione a6 2.8 4x4 lpg i miasto 13.5l lpg ;) za......te

Ja w A4 bez quattro 14-15 ltr lpg w mieście. mniej pewnie by się dało , ale jazda jak kapelusznik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko jeszcze zalezy od rozmiaru felgi i kapci na nich wiadomo im wieksze i szersze tym bedzie wiecej palil a miasto miastu nie równe mowie tu o natezeniu ruchu (w jednym trzeba postac sporo w drugim mniej),ilosci swiatel itp wiadomo wiecej przestojow(np,korki) to zamiast robic kilometry to auto stoi w miejcu jak ktos juz wczesniej wspomniał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem a4 2.8 z dwu letnim gazem stag300 tydzień temu i się przeraziłem. Po mieście bez gniecenia go, wiadomo czasem wyprzedzić trzeba... Wyszedł mi tankując do pełna, przejeżdżając 100km i znowu do pełna 21 l gazu. Na trasie przy średniej prędkości 120 16.7 l. Poradźcie coś co tu zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem u gaziarza. Gaz ustawiony idealnie z krzywą benzyny...więc nie wiem koledzy jak wy jeździcie że pali wam 14 po mieście.Gazownik sam powiedział, że z 17 ciężko zejść w tym aucie.

Edytowane przez RAIZOR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś musisz mieć nie tak, jak zakupiłem swoje A4 to też miał 3letni gaz Stag 300-6 ale wtryski jakieś lipne Valteki i kiepski nawiert kolektora.

Kupiłem nowy kolektor, nowe markowe wtryskiwcze Hana, zaktualizowany został sterownik, wyczyszczona przepustnica i po tych operacjach 2.8 V6 Avant Quattro Tiptronic (chyba najcięższa ze wszystkich możliwych A4 B5) w Łodzi (100% miasto) spala mi w granicach 17,5-18,5l lpg przy mocno dynamicznej jeździe.

Twój manual powiniem palić z 16-17 max

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój najmniej w trasie 11,5/100, a najwięcej 15 po mieście, ogólnie 13,5 pali mi więc nie narzekam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje 100% po mieście to 14-15 litrów lpg bierze, cegły pod pedałem brak :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...