Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kody climatronika Audi A4 B5


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Roznica predkosci zalezy od tego ile jedziesz - powinno byc o ok 10% mniej od tego co masz na predkosciomierzu. Jesli chodzi o temp zewn to ja ta z czujnika za przednim zderzakiem mam na 59.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wszystko sie zgadza tylko ze na 31 powinno sie koledze zapalic wsio moze cos nie tak robisz pobaw sie moze jeszcze troche :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co za wkręt :D nie miałem zielonego pojęcia, że takie coś jest w klimatronic'u. hahahahha :D masakra! Mam zajęcie na trochę.

Kolejny zadowolony uzytkownik forum dowiedzial sie czegos nowego o swoim aucie :D

Malo kto wie o tych kodach jak przypadkiem mu to nie wpadnie w lapki, w ksiażce auta o tym nie pisza. I dziwic sie ze sprzedaja to na allegro jak sie nie umie szukac to trzeba płacic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki , jutro już mam zajęcie. :lol: Mój elektryk był zdziwiony skąd mam te kody :shock:

to nie jest dobry elektryk :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:twisted: Śmiem się nie zgodzić często robi robotę ,z którą serwis sobie nie radzi :mrgreen: . A zdziwiony jest :shock: skąd JA mam te kody.

A właśnie , bawiłem się kodami i nadal mam problem bo nie ma pozycji , żeby się wszystko świeciło i brak wiarygodnej temperatury zewnętrznej. Podpowiecie co może być nie tak :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ Dodano: 2006-02-21, 17:25 ]

Mam pytanko odnośnie wskazań prędkości na klimatroniku. Ile Wam zawsze zawyża licznik względem tego wskazania?

Około +8-10% i im prędkość wyższa, tym więcej. Dawno się nie bawiłem, ale przy licznikowych 100km/h, na klimatroniku było chyba 92km/h

M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie jest tak :

pozycja 17 - wskazanie predk. jazdy - róznica jak kolega wyzej pisal 10 % - przy 100 km/h licznikowych na klimatroniku 93 km/h

pozycja 49 - temperatura oleju

pozycja 51 - temperatura płynu chłodniczego

reszty narazie nie przegladalem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam u mnie też jest chyba na 49 temperatura oleju jak u Bladyrsa chociaż według opisu kodów powinno być coś innego. Tylko nie wiem dlaczego wskazanie tej temperatury zaczyna sie od wartosci początkowej 49*. Nawet na zimnym silniku, przy ujemnych temperaturach, napewno zimny olej nie ma takiej temperatury. U was też tak wskazuje????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a najlepsze jest to że gość z allegro tym handluje za 9 zeta - wysyła mailem w pdf'ie

Dlatego to wrzuciłem tu , żeby ktoś przypadkiem nie kupował na allegro :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kurde ja mam pecha u mnie nie dziela zmienia sie temperatura z C na F ale nic wiecej :( kaszna :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kurde ja mam pecha u mnie nie dziela zmienia sie temperatura z C na F ale nic wiecej :( kaszna :cry:

Bo to działa tylko na starym klimatroniku :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pbogusz13

Witam

Mam maly problemik w swoim cacku:) Jak sprawdzalem samochod przez kody klimatronika to wyskoczyl mi balad 15.5 "Klapa powietrza, ciągła blokada, zobacz *15.5 (zobacz poniżej) *15.5 Silnik jest zapętlony, próbować programowo usunąć blokadę" i sprawdzalem w silniku co moglo sie stac i zobaczylem ze zatarla mi sie sprezarka od klimy wymienilem ja klima zostala nabita i jak sprawdzam to znowu jest ten sam blad a klima juz dziala i to chodzi poprostu o cos innego z z klima to poprostu sie zbieglo czy trzeba wyzerowac bledy programem?? no chyba ze to jest cos innego:(Jak ktos wiec co to moze byc to prosze bardzo o pomoc

Z gory dziekuje za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sprawdzalem samochod przez kody klimatronika to wyskoczyl mi balad 15.5 "Klapa powietrza, ciągła blokada, zobacz *15.5 (zobacz poniżej) *15.5 Silnik jest zapętlony, próbować programowo usunąć blokadę"

Ten blod mowi o awari silniczka elektrycznego odpowiadajacego za regulacje klapa nawiewu a nie o sprezarce klimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dobrze pamietam ale bylo pare postow na AKP o tym. Podobno wystarczy go wyciagnac, rozebrac , przeczyscic i zlozyc i chodzi. Slyszalem tez ze nie za tanie sa te silniczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzieki za pomoc:)Teraz to tylko trzeba to sprawdzic co sie z tym stalo i zapewne wymienic i wszystko bedzie chodzilo jak nowe:)

z tego co pamietam to kolega szogun0 coś chyba wie na temat tych silniczków :wink:

[ Dodano: 2006-04-07, 16:40 ]

A tu masz linka może pomoże cos : http://forum.audiklub.pl/viewtopic.php?t=31503&postdays=0&postorder=asc&highlight=silniczki+klapy&start=0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...