Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kody climatronika Audi A4 B5


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdź na tym kodzie

57 Temperatura w oC, z wewnętrznego czujnika temperatury, desce rozdzielczej (G 56)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6.1 czujnik temperatury chłodzenia silnika znajduje się z tyłu głowicy, zainstalowany jest w plastikowym króćcu (raczej to o ten chodzi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Koledzy.

Posiadam ibize tdi 2003, pomyślałem że może na tym forum się czegoś dowiem...

Sprawdziłem u siebie błędy i za bardzo nie wiem za co i jak się zabierać!

błędy 2c6, 4f7, 382.

Gdyby ktoś mógł mi pomóc byłbym wdzięczny.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Koledzy.

Posiadam ibize tdi 2003, pomyślałem że może na tym forum się czegoś dowiem...

Sprawdziłem u siebie błędy i za bardzo nie wiem za co i jak się zabierać!

błędy 2c6, 4f7, 382.

Gdyby ktoś mógł mi pomóc byłbym wdzięczny.

Pozdrawiam

www.seat-ibiza.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli nie znasz odpowiedzi prosze nie udzielaj koledzie wskazowek aby odwiedzil inne forum.

Skoro ma Seata zapewne byl na tym forum , zapewne pytal, bycmoze uzyskal odpowiedz ale niewyczerpujaca lub jej nie uzyskal. Generalnie tym postem nie wniosles nic :)

Przepraszam za offtopic.

Pozdrawiam

Majkel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli nie znasz odpowiedzi prosze nie udzielaj koledzie wskazowek aby odwiedzil inne forum.

Skoro ma Seata zapewne byl na tym forum , zapewne pytal, bycmoze uzyskal odpowiedz ale niewyczerpujaca lub jej nie uzyskal. Generalnie tym postem nie wniosles nic :)

Przepraszam za offtopic.

Pozdrawiam

Majkel

http://seat-ibiza.pl/viewtopic.php?t=69

jak nie znajdziesz to zapytaj. Napewno ktoś odpisze.

Ps. czytałem i szukałem i jakoś szukanie odpowiedniej strony zajęło mi 5 minut, natomiast oznaczeń błędów i kodów jest w cholere i ciut ciut. Szczególnie na podstronach. tylko ze kolega nie określił co ma zamiar z tym zrobić("jak sie za to zabrac") likwidacja błędów? naprawa? szukanie oznaczeń?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy potrzebuje kod jakie mam spalanie ??

A wogóle czytałeś te kody, bo tam są podane wszystkie więc skąd ktoś ma Ci wyczarować kod do spalania :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dzisiaj sprawdziłem kody i np. kod 1 czyli test Klimatronika wyświetlił mi wartość .0 a nie jak w opisie 00.0

Czy ta wartość .0 jest poprawna? i oznacza brak błędów?

No i sprawdziłem sobie kod 59 i na dworze dzisiaj -5 stopni C

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dziękuję za szybką odpowiedź, czyli nie wyświetla się 00.0 tylko .0 a mimo tego, że sprężarka się nie włącza przy -5 stopniach C to ten test faktycznie jest wiarygodny ?

Dodam, że na VAG u mechanika też nie było żadnych błędów a sprawdzał chyba wszystko co możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiarygodny a o włączaniu się kompresora jest tyle na forum że głowa boli

Ja wiem, że nie włącza się poniżej + 5 stopni ale chodziło mi czy generalnie sprężarka musi chodzić dla pełnego testu klimy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiarygodny a o włączaniu się kompresora jest tyle na forum że głowa boli

Ja wiem, że nie włącza się poniżej + 5 stopni ale chodziło mi czy generalnie sprężarka musi chodzić dla pełnego testu klimy?

Chyba musi, bo ja jak mam wyłączoną to mi pokazuje .0 a jak włącze to mi pokazuje 22.1 Wyłącznik wysokiego ciśnienia gazu klimatyzacji, ciągła przerwa, i to sie zgadza bo mam nie szczelny uklad :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy potrzebuje kod jakie mam spalanie ??

Kolego popraw opis bo w 1997 roku nie było jeszcze silnika [ALZ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiarygodny a o włączaniu się kompresora jest tyle na forum że głowa boli

Ja wiem, że nie włącza się poniżej + 5 stopni ale chodziło mi czy generalnie sprężarka musi chodzić dla pełnego testu klimy?

Chyba musi, bo ja jak mam wyłączoną to mi pokazuje .0 a jak włącze to mi pokazuje 22.1 Wyłącznik wysokiego ciśnienia gazu klimatyzacji, ciągła przerwa, i to sie zgadza bo mam nie szczelny uklad :kwasny:

Wczoraj sprawdziłem i bedąc w ogrzewanym garażu załączyła mi się klimatyzacja więc przy włączonej wstukałem kod 1 i zwrócił mi wartość .0 zamiast 00.0 i dalej nie wiem czy ta wartość jest OK nawet przy włączonej sprężarce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...