Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kody climatronika Audi A4 B5


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

fajna sprawa te kody tylko smuci mnie jedna rzecz a mianowicie temperatura zewnętrzna moglaby być pokazywana bezposrednio na klimatroniku a nie poprzez kod. (mowie tu oczywiscie o starszych A4 np 98r. nie wiem jak jest w nowszych,)

Mozesz sobie dorezac czujnik z wyswietlaczem i bedziesz mial temp. zewnetrznal w liczniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ktos wie to prosze zeby napisal kilka najwazniejszych kodow, np. temperatura na zewnatrz predkosc to wiem i obroty silnika (zreszta chyba zle pokazuje). i powiedzcie co klimatronik diagnozuje DTC i co trzeba wpisac zeby ta diagnoze zrobic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ktos wie to prosze zeby napisal kilka najwazniejszych kodow, np. temperatura na zewnatrz predkosc to wiem i obroty silnika (zreszta chyba zle pokazuje)

Jaja sobie robisz??A włożyłeś odrobine wysiłku i zajrzałeś na 1 strone tego wątku?? :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze sa wypisane wszystkie kody... predkosciomierz spoko dziala ale obroty pokazuje mi jakies smieszne mam 900tys. obr. a on mi pokazuje 123, 146 jakies dziwne liczby a tych czujnikow wtemperatury jest tyler ze nie wiem ktory wpisac kod

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze sa wypisane wszystkie kody... predkosciomierz spoko dziala ale obroty pokazuje mi jakies smieszne mam 900tys. obr. a on mi pokazuje 123, 146 jakies dziwne liczby

A może wystarczy to przemnożyć przez 10 i będziesz miał liczbe obrotów :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki ,że troche zbocze z tematu, ale moze ktoś wie jak zmienić stopnie z F na C w tym nowszym klimatroniku???

Trzymając wciśnięty przycisk recyrkulacji powietrza(obiegu zamkniętego) na panelu klimatronika, naciśnij przycisk zwiększenia temperatury (+).

dzięki temu zmienisz z F na C.

pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a co może być przyczyną wyświetlania się:

18.3 Napięcie dmuchawy świeżego powietrza, sporadyczne 

Dodam, że naprawiany był silnik nawiewu, ale czy to od niego ? :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hugo nie denerwuj sie bo czytalem caly temat :) ale nie moge zrozumiec jednej rzeczy, np 1c pokazuje 125 (12,5) nie pamietam dokladnie roznie pokazuje przy róznych pozycjach ale kiedy bede wiedzial ze jest bład i jaki czy mi to samo zasygnalizuje ?? mam klimatronik ten z 2 duzymi wyswietlaczmi a OOOO z 97 roku,moze mi ktos to wytlumaczyc?? bo wiem jak sie wpisuje wiem (dzieki Hugo) ktory do czego słuzy ale niewiem jak wyswietla sie bedy,jezeli beda,ktos mi kiedys powiedzial ze powinnnny byc 0 ale to chyba nie prawda bo bym mial bledy na kazdej pozycji(prawie) aaa i nie mam kompa,tzn w zegarach mam 2 male wyswietlacze,jeden pokazuje ktory bieg wrzucony drugi temp, i tak przy okazji ;) czy na tych malych pokazuje sie te inspekcje ?? dzieki i sorka, jezeli ktos by chciał poklikac i wytlumaczyc to z gory dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli wyswietlilo mi na kody 6.1 i 15.7 to czy moze to byc cos powaznego i czy na przyklad ten czujnik mogl zostac naruszony przy wymianie termostatu... czy nic nie dolega mojej A4 i na Vagu mam skasowac te bledy ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie szkoda ze nie pokazuje spalania, :grin: ja znalazłem niedawno u siebie obrotomierz (kod - 27), a pytanko mam takie moze dla wielu z was proste, ze pod wartoscią kodu 1c jak pokazuje u mnie .0 to znaczy ze nie ma błędów tak?? :cool:

[ Dodano: 2006-08-29, 14:54 ]

:mad: HHAAALLOOOO zaglądacie tu w ogóle jeszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytałem wszystkie wasze posty i dalej nie wiem jak wpisać dane liczbowe w klimatroniku. Może ktoś mi wyjaśni

normalnie ręce opadają :mrgreen:

przecież wszystko wyraźnie jest opisane w pierwszym poście tego tematu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytałem wszystkie wasze posty i dalej nie wiem jak wpisać dane liczbowe w klimatroniku. Może ktoś mi wyjaśni

Trzeba było preczytać dokładnie to co napisałem w 1 poście na 1 stronie , a mianowicie : "Naciśnij i przytrzymaj przycisk recyrkulacji. Następnie naciśnij przycisk ręcznego nawiewu górnego. Wyświetli się 1c. Naciśnij ‘+’ lub ‘-‘ temperatury żeby wybrać numer kodu. Naciśnij ponownie przycisk recyrkulacji. Wyświetli się wartość. Naciśnij ‘+’ lub ‘-‘ temperatury ponownie aby wyświetlić inny kod."

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...