Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kody climatronika Audi A4 B5


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Supeerr sprawa te kody :grin: a czy w mojej niuni tez mozna takie kody wprowadzic :?: mam A4 z 98'

tak to wygląda :

http://img152.imageshack.us/my.php?image=p22801100ba.jpg

kiedy wrescie kolega posprzata te A4 bo az na nia patrzec niemozna :razz: chyba najbrudniejsza z wszystkich na forum.wiosna idzie wez sie za nia bo az serce sciska :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedy wrescie kolega posprzata te A4 bo az na nia patrzec niemozna :razz: chyba najbrudniejsza z wszystkich na forum.wiosna idzie wez sie za nia bo az serce sciska :wink:

te zdjęcie jest stare i na nim jeszcze jest czysto, zebys ty widział jaka ona teraz brudna :) moge przeslac fotki ale lepiej nie bo mnie jeszcze z forum wyrzucą za znęcanie sie nad audiczką :) Mowie jeszcze raz auto jest po wypadku i stoi u mechanika juz 4 miesiąc e, brakuje drobnych plasticzków i nie mozna auta złozyc do kupy, ale jeszcze z 2 tyg chyba i juz bede smigał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedy wrescie kolega posprzata te A4 bo az na nia patrzec niemozna :razz: chyba najbrudniejsza z wszystkich na forum.wiosna idzie wez sie za nia bo az serce sciska :wink:

te zdjęcie jest stare i na nim jeszcze jest czysto, zebys ty widział jaka ona teraz brudna :) moge przeslac fotki ale lepiej nie bo mnie jeszcze z forum wyrzucą za znęcanie sie nad audiczką :) Mowie jeszcze raz auto jest po wypadku i stoi u mechanika juz 4 miesiąc e, brakuje drobnych plasticzków i nie mozna auta złozyc do kupy, ale jeszcze z 2 tyg chyba i juz bede smigał

to pewnie zaraz jak zaczniesz smigac to w nie dlugim czasie moc podnosic bedziesz do 110 bo da sie w dosc latwy sposob to zrobic.uwiez mi w dosc ciezkim aucie 75 KM to duzo za malo i problemy z wypszedzaniem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to pewnie zaraz jak zaczniesz smigac to w nie dlugim czasie moc podnosic bedziesz do 110 bo da sie w dosc latwy sposob to zrobic.uwiez mi w dosc ciezkim aucie 75 KM to duzo za malo i problemy z wypszedzaniem :wink:

no nic nie poradze ze taki maly motorek. ale tanio ją kupilem i taka jaką chcialem (nie starsza jak 98) no tylko ze nie z tym silniczkiem, a nad zwiększeniem mocy juz myslałem i slyszałem ze mozna latwo to zrobic bez rozbierania silnika, i 110 to moze nie ale tak z 90 KM by sie przydało. No ale odbiegamy od tematu pytalem czy te kody klimatronika tez u mnie będą działały ? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będą działały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeszcze mam pytanko czy moge wyłączyc klimę nie wyłączając nawiewu? słyszałem ze do tego słuzy ECON ale u mnie tego nie ma : http://img152.imageshack.us/my.php?image=p22801100ba.jpg
mozesz bez problemu :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie tylko jeszcze napisz jak
poprostu nacisnij przycisk ze sniezka i klima sie wylaczy a nawiew zostanie jak był nie widze problemu :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki to ta sniezka sluzy do włączania klimy? bo ja nie wiedziałem jeszcze raz dzieki :oops:
tak do wlączania i wyłaczania :grin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny problem jak kolega ono w B7, mogę tylko zmienić temp. na Farenhaity, a do kodów klimatronica nie mogę wejść. Posiadam B6 z 2002r (modelowo 2003) - czy w tych wersjach instalowano już nowy klimatronic ? Może jest inny sposób wejścia do kodów ? :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szpak - widze, ze masz wyjete radio. widziales jak to sie robi??? nie wiem czy cos jest ze mna nie tak czy z moim radiem, ale nie moge go wyjac! ani ramki wokol radia ani samego radia nie da sie wyciagnac! pomocy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szpak - widze, ze masz wyjete radio. widziales jak to sie robi??? nie wiem czy cos jest ze mna nie tak czy z moim radiem, ale nie moge go wyjac! ani ramki wokol radia ani samego radia nie da sie wyciagnac! pomocy!
musisz miec takie specyjalne blaszki i wsuwasz po bokach podwazasz i wyskakuje z zaczepow. :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy masz takie samo radyjko ale u mnie wystarzy cienki srubokret lub pilnik do paznokci a otwory takie plaskie sa u dolu na rogach radia tam to wkladasz i ciagniesz radio do siebie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze szczelinomierz lub srubokret da rade? :) gdzie dokladnie to wsunac? nie musze zdejmowac przedtem tej drewnopodobnej ramki?

Nie tylko nie musisz jej zdejmowac, ale nawet nie mozesz ;) Ona jest przykrecana i najpierw trzeba wyjac radyjko aby mozna bylo odkrecic nakretki ;) i dopiero wtedy mozna zdjac ramke jesli zajdzie taka koniecznosc ;)

Takie blaszki o jakich piszecie mozna sobie bardzo latwo dorobic ;) Ja mam dorobione do radyjek z takimi plaskimi otworami jak tez do radyjek z czterema okraglymi otworami w rogach i wyjmuje sie swietnie ;)

[/code]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...