Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Brak mocy


Świstak.

Rekomendowane odpowiedzi

Siema.

Otóż odkąd kupiłem auto zauważyłem brak mocy... A mianowicie, załóżmy rozpędzam auto na dwójce trzymając gaz w jednej pozycji, jechać jedzie, cignie, ciągnie i po chwili już tak odczuwalnie słabiej jedzie, tak się dzieje powyżej 2,5 tyś obrotów :sad: Co jest nie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróżek tutaj nie ma . Trzeba podpiąć pod Vag-a , sprawdzić czy są błędy. Jeśłi brak błedów zrobić logi dynamiczne przepływki , sprawdzić korekty długoterminowe . sprawdzić Vagiem czy działają zmnienne fazy itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz lpg? u mnie czasem tak sie dzieje ale tylko na lpg, na benzynce zawsze jest ogien, i to zwlaszcza po 2500 obr. :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powodow moze byc wiele, ja po kupnie pierwsze co zrobilem to wymienilem wszystkie filtry gdyz poprzednik nie pamietal kiedy wymienial. nastepnie oddalem do regulacji gazownikowi, ktory jednak zrobil auto kalibracje:facepalm: i przy spokojnej jezdzie jest ok, ale przy gazie do dechy auto wyraznie nie domaga na lpg, na benzynie wszystko smiga super. U Ciebie kiedy filtry wymieniane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy zakładaniu instalki wkłada się nowe filtry, świece i kable bo układ gazowy jest na to bardzo wrażliwy, może coś zkiepścili przy ustawianiu gazu bo te komputery między sobą współpracują, może jedź do gościa co Ci zakładał niech to posprawdza lub do innego gazownika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam przestawiony rozrząd na 3 cylindrach. Niech ktoś ci na kompie sprawdzi czy nie pokazuje czujnika położenia wałka rozrządu. U mnie tak było i przestawienie na właściwe ustawienia spowodowało że problem zniknął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...