Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Holandia i okolice


KrzysiekA4

Rekomendowane odpowiedzi

Będę śledził temat może się dołączę zobaczymy jak będzie z czasem i w ogóle. Wrzućcie jakieś info potem z datą konkretną godz i miejscem. Ja mieszkam w Kudelstaart to jest 28 km od centrum Amsterdamu. 40 od Zaandam'u i 45 od Hagi :wink:

Zapraszamy:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sory że sie wam wtrące w temat chłopaki ale o jakichs mega spotach to zapomnijcie.wiem to z doswiadczenia.prawdopodobnie skonczy sie na tym że bedzie was max 3 osoby i po czasie stwierdzicie że jak macie walić gdzieś i siedziec w mcdonaldzie czy coś w ten desen to ugadacie sie u któregoś z was rozpalicie grila i tez bedzie gitara.wiem coś o tym bo razem z kolegą norka i somes próbowaliśmy organizować spoty i co wyszło?za kazdym razem chętnych duzo a jak przyszło co do czego to jeden stwierdzi że mu kot zdechł inny że w laczkach nie pojedzie i inne bzdury.często konczyło sie tak że miejsce było godzina tez ktos tam miał przyjechać ale potem i tak nie przyjechał i zostawaliśmy standartowo w 3 auta na jakimś zadupiu..no chyba że na gokarty pojechaliśmy to było git.no ale po dłuższych ''spotowych'' doswiadczeniach z góry ugadywaliśmy sie na spotowego grila u któregoś z nas i imprezka byłą zawsze udana.ja wam życze żeby sie udało ale sukcesem bedzie jak choc wy sie spotkacie pare razy i potem może uda wam sie coś regularnego zdziałać a na reszte wielkich chętnych to zawsze patrzcie z przymrużeniem oka.bo jak mówie chętnych to zawsze było pełno..gorzej jak ktos miał na 100% przyjechać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem historie spotów w NL i domyślam się że frekwencja może nie porażać ale jednak warto spróbować się wyrwać z domu i pogadać z paroma maniakami audi,jak piszesz gokarty lub wspólny grill z % też do ogarnięcia:naughty:.Jak coś zapraszamy:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to z mojej strony niedziela jest aktualna;) w pracy mam wolne moja ma na nockę wiec większość dnia mamy wolną i chętnie skorzystamy z zaproszenia;d

co do wypowiedzi kolegi laki83, to nie wiem jak tu ale w pl to spoty z forum wyróżniały się taką średnia frekwencją na poziome kilku osób, czasem liczniejsze były jak się normalnie z znajomymi gdzieś na parkingu zgadało albo się przypadkiem spotkało;) wiec wielkiego szału się nie spodziewam, ale chociaż od czasu do czasu na emigracji można się spotkać z osobami o podobnych zainteresowaniach i pogadać;) z tych 15 chętnych zostanie 5 stałej ekipy i to już zawsze coś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oby sie utrzymała to będzie fajnie;d tylko będę musiał gdzieś myjnię odwiedzić po drodze bo aż wstyd tak w gości jechać;d bo polerki to nie ogarnę chociaż chodzi po głowie;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:grin:Nie no nie przesadzaj jedziemy na teren neutralny przy najmniej dla nas:wink:.Polerke kupie jak na BT będę jechał też muszę ogarnąć lakier:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobaczy się;d ale nie lubię tak uwaloną niunią śmigać;/ jak ja po tych 3 miesiącach zobaczyłem to aż samochodu nie poznałem z białych części stały się czarne;d a jak myłem to jak bym farbę jakąś spłukiwał;d

co do lakieru to się zastanawiałem czy by nie oddać gdzieś tutaj na regenerację, glinkowanie itd ale jeszcze nigdzie nie znalazłem co i jak w okolicy;/ tylko musiałbym najpierw klapę zmienić z tyłu albo polakierować od nowa;/ bo była źle pomalowana i jak folię zrywałem to poszło w jednym miejscu do podkładu;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj mi znajomy polecił osobę ma sprzęt i preparaty tylko cene nie wiem ile by wzieła:wink:dopytam się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed: miejsca się znajdą najwyżej się przerzucimy na inny w pobliżu:wink: chyba że masz inną propozycję?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdam sie na osoby znajace ten teren:d bo miejsc parkingowych jeszcze nie ogarniam wiec moje sugestie bd raczej malo pomocne:d najwyzej ja zaparkuje tam gdzie znajde miejsce w okolicy a jak znajdziemy sie w miejscu docelowym to sie przestawi potem:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie nas na tyle nie bedzie zeby nie zmiescic sie na zwyklym parkingu,chyba ze bedzie jakas niespodzianka:grin:

---------- Post dopisany 08-03-2014 at 15:54 ---------- Poprzedni post napisany 06-03-2014 at 04:04 ----------

Witam,w niedziele jak ktoś zainteresowany na spota(mini spota:wink:) to na miejscówce: Hoek van Hollandlaan, The Hague, South Holland, Holandia mniej więcej na wysokości budynku residence zeehaghe jest w miarę fajny parking(morze nie daleko,pogoda ma dopisać),będę około 14 moją audiczką.

wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszam.Będziemy mogli ocenić swoje auta jak i przegadać jakieś karty i itp:naughty:.Pogoda ma być świetna więc jest to pomysł na spędzenie niedzieli nad holenderskim morzem:naughty:.

Podaje numer tel dla zainteresowanych co by się szybciej odnaleźć 0684574436(naturalnie numer NL:grin:).

Pozdrawiam i do zobaczyska:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, postaram sie i ja dolaczyc. moge wziasc vaga jak by ktos chcial cos pokodowac, pokasowac bledy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki czyli ja swojego nie muszę brać:grin:,pogoda ma dopisać więc ładne foty będzie można popstrykać na pamiątkę naszych bestii :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to mi teraz pojechales, trzeba sie na myjnie udac i doprowadzic z zewnatrz autko do ladu i skladu ;)

Krzysiek jak mozesz to daj zdj z google maps z miejsca ktore upatrzyles, zeby bylo latwiej sie odnalezc.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coś Ty ja tez nie długo jadę,kolejki takie że masakra i muszę poczekać do 18:facepalm:żeby cosik sie rozluzniło:grin:

---------- Post dopisany at 16:52 ---------- Poprzedni post napisany at 16:48 ----------

To jest ta sama miejscówka co Ty ją podałeś:wink: jedna droga tam prowadzi tylko skręć w lewo i będziesz miał po prawej budynek a po lewej parking nie daleko pętli autobusowej:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to o 14 na miejscu sie widzimy?? nr sobie Twój wiozłem więc w razie w będę dzwonił;d

o vag dobra opcja jeśli będzie to bym się chętnie podczepił pod kasowanie;d

to tylko ja będę nie umytą fura??:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...