Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Mokre wtryski - co to za substancja i skąd?


radko123

Rekomendowane odpowiedzi

To jakiś niezbyt popularny imbus. Ja sobie dorobiłem ze łba dużej sześciokątnej śruby.

Edytowane przez Emejcz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Zakład ktoś z was takie wkładki metalowe? Czy lepiej kupić te plastikowe?

06B-133-555-H-wkladka-wtryskiwacza-1-8t
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 27,50 zł - 06B 133 555 H -wkładka wtryskiwacza 1.8t (8299243460). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie wszystkie popękały, żadna nawet nie drgnęła. Imbus rozmiar 20. Kolektor ssący do zdjęcia i rzeźba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też jestem ciekawy czy nie lepsze byłyby metalowe + klej do gwintów i h..... nie ruszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam pytanie odnośnie dokręcania plastikowych uszczelniaczy vel gniazd zaworów dokrecamy je z czuciem do oporu do kolektora czy dynanometrem i z jaką sila? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamówiłem u gościa z allegro te wkładki , do tego nowe oringi na wtryskiwacze i  czerwony klej do gwintów i jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast klej do gwintów można dać minimalną ilość silikonu? Wszystko kupiłem a o kleju zapomniałem a na miejscu mam tylko silikon. ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silikon w sensie masa uszczelniająca jak do miski olejowej?  Jeśli tak to możesz. Też tak miałem robione kilka lat temu i jest susza do tej pory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, przem8 napisał:

Silikon w sensie masa uszczelniająca jak do miski olejowej?  Jeśli tak to możesz. Też tak miałem robione kilka lat temu i jest susza do tej pory.

Taki :

33167d124ac58c2c89f651fdad28

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masakra tyle walczylem z nieszczelnoscia a dzisiaj poslizgnela mi sie ręka gdy miałem odpalony silnik i nacisnąłem na wtrysk i zaczął syczeć jak poyebany i mam przyczynę :O

ktoś się nade mną zlitował :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do takiej akcji to lepiej wykręć cały kolektor dolotowy, przynajmniej nie wpadnie Ci żaden syf do środka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, 3r4 napisał:

do takiej akcji to lepiej wykręć cały kolektor dolotowy, przynajmniej nie wpadnie Ci żaden syf do środka

Lub posiadać mocny odkurzacz i gumowy wężyk.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.07.2018 o 10:55, Misieqq7 napisał:

Witaj

 też tak miałem, kupiłem te plastikowe podkładki pod wtryski i oringi. Wymieniłem oringi w pierwszej kolejności bo stare było mocno odciśnięte i wydaję mi się że narazie jest sucho. Pojeżdżę trochę i obczaje jak będzie ciekło to biorę się za te gniazda plastikowe..

Witam i mam pytanie o te oringi one mają jakiś numer??? Skąd zamawiales?? Będę zakładał wtryski z bam o nr 06A906031BC czy one mają takie same te dolne gumki jak te z bex  czy się różnią jakoś?? I skąd zamówiłes?? Byłem w sklepie motoryzacyjnym ale gość mi powiedział że po nr vin może mi zamówić a skąd ja mu wezmę vin :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Mariox37 napisał:

Witam i mam pytanie o te oringi one mają jakiś numer??? Skąd zamawiales?? Będę zakładał wtryski z bam o nr 06A906031BC czy one mają takie same te dolne gumki jak te z bex  czy się różnią jakoś?? I skąd zamówiłes?? Byłem w sklepie motoryzacyjnym ale gość mi powiedział że po nr vin może mi zamówić a skąd ja mu wezmę vin :)

Witaj

Gdzieś na forum był numer tych oringow.  Nie różnią się od tych seryjnych także podaj swój numer bym pod twoje wtrsyki. 

Ja też mam z bam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...