Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Radio chorus


bobw

Rekomendowane odpowiedzi

No to wiem - że sterownik. Ale co mam odznaczyć? zmieniarkę? tam nie ma takiej funkcji

zmieniarke odznaczasz 0E z tego co pamietam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem w kodowaniu 19 ale u mnie nie ma nic o zmieniarce i nie ma kodu 0E, co najwyżej jest "6E - Media Player II" ale czy to chodzi o zmieniarkę?

A i tak teraz czekam na inna zmieniarkę. Więc jeszcze się nie poddaje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak na razie w kodowaniu 56 zaznaczyłem opcje AUX i teraz włączając MEDIA mam wybór CD czy AUX. Może jak zdążę to dziś spróbuje podłączyć emulator zmieniarki i zobaczymy co ten CHORUS jest wart:) A co do przycisku CAR to tez go wieczorem sprawdzę

bobw jak podłączyłeś gniazdo aux do chorusa też potrzebuje to zrobić? Jest takie gniazdo z kablami na allegro o numerze 8k0035474 to wystarczyło podpiąć i zakodować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie podłączyłem gniazda AUX do radia tylko w kodowaniu zaznaczyłem opcję AUX i teraz po wciśnięciu przycisku MEDIA w radiu mam wybór CD czy AUX. I raczej wątpię by ten kabel 8k0035474 dał możliwość słuchania muzyki np z pendriva, Trzeba szukać jakieś zmieniarki ewentualnie emulatora zmieniarki. U mnie zmieniarka (emulator) XCARLINK nie działa. Teraz przymierzam sie do tego: https://car-tronic.pl/dension-gateway-300-audi-quadlock-p3550.html - sprzedawca zapewniał że będzie działał wiec może po feriach będę próbował ją podłączyć:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też intetesowałm się tym densio-em tylko innym modelem.Ten wyświetla informacje miedzy zegarami ma bt. i da się obsługiwać menu np z telefonu. Tu masz nr aukcji allegro 3938015178. Dzwonilem też do gościa i mowił że będzie działać , ale nigdzie w specyfikacji nie znalazłem chorusa z 8k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nich w sklepie https://car-tronic.pl/dension-gateway-pro-bt-audi-quadlock-auxusbipodid3bt-p4286.html jest ten model tańszy. I ten gość też mnie zapewniał ze będzie działać a jeżeli nie to będę go mógł odesłać. Ja może sie skuszę na tego DENSION-a bez Bluetootha ale to dopiero na koniec lutego. No chyba ze będziesz próbował wcześniej to daj znać czy się udało podłączyć:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nich w sklepie https://car-tronic.pl/dension-gateway-pro-bt-audi-quadlock-auxusbipodid3bt-p4286.html jest ten model tańszy. I ten gość też mnie zapewniał ze będzie działać a jeżeli nie to będę go mógł odesłać. Ja może sie skuszę na tego DENSION-a bez Bluetootha ale to dopiero na koniec lutego. No chyba ze będziesz próbował wcześniej to daj znać czy się udało podłączyć :)

Hejka, odświeżająć temat - mam Chorus w B8, udało się wam podłączyć jakąś zmieniarkę? Ogólnie chciałem mieć możlwość podłączenia USB, piszecie o bluetooth (to już w ogóle wypas) ale samą zmieniarką też bym się zadowolił.

Możecie coś polecić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka, a jak to wygląda z podłączenie Concerta albo Sympony? Chorus nie ma wzmacniacza chyba, czy jest to bezbolesny montaż czy jednak się nie da? Myslałem o podłączeniu zestawu glośnomówiącego Nokii C-100, tam niby jest podłączenie do Radia, tylko nie jestem pewien czy pasuje? Ktoś się bawił? Wiem że Nokia a nie fabryczne Audi, itd ale podobno dobrze działa

Edytowane przez mszydel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do chorusa nic nie podejdzie tylko aux

Oki, dzięki za informację.

A jakbym chciał upgradować do Concerta? To dużo roboty jest?

Wiem, że nie obejdzie się bez kodowania, ale czy samo radio Concert wystarczy czy jeszcze coś będzie potrzebne?

Pozdrawiam,

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam A4 B8 z 2008r w podłokietniku mam zaślepkę na AUX, chciałbym podłączyć AUX pod radio chorus 4, nie mam przycisku Media tylko CD, da się połączyć gniazdo z radiem? Takie gniazdo będzie pasowało?  http://allegro.pl/audi-a3-8p-gniazdo-aux-i6760027600.html#thumb/1

Nie wiem też jakie okablowanie do tego podejdzie, coś takiego? http://allegro.pl/wejscie-aux-blaupunkt-becker-mini-iso-jack-vw-audi-i6739955722.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, podepnę się pod temat o chorusie. Niestety już prawie nie działa mi pokrętło od regulacji głośności, nie da się ściszyć, ani pogłośnić, tzn: muszę długo kręcić w jedną lub drugą stronę, albo lekko pociągnąć do siebie i kręcić... Możecie coś poradzić? Padł potencjometr?

Edytowane przez Rules9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odgrzeje "kotleta" czy pod Concerte  idzie podłączyć zmieniarkę  w schowku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...