Skocz do zawartości
IGNOROWANY

używany gwint czy spręzyny -35


rocco26l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam w samochodzie standardowe zawieszenie i chce go obniżyć.

Czytałem mnóstwo postów na naszym forum na te wszystkie tematy i wiem że nie jestem pierwszy który ma takie dylematy....

Mam już amory do wymiany i przy okazji chce obniżyć auto.

Nowy gwint kosztuje dużo pieniędzy( bo tylko kw biorę pod uwagę)

Znalazłem aukcje na alegro:

ZAWIESZENIE GWINTOWANE AUDI A4 8E0 B6 B7 KW ORYGIN (3849882107) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

i teraz mam dylemat czy kupić tą używkę

czy zainwestować w nowe sprężyny i amorki koszt ok 2000 zł

Proszę o poradę czy są coś warte takie używane gwinty bo chce pojeździć parę lat na takim zawieszeniu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obniżenie -35 mm to wcale nie dużo, troszkę więcej niż 1be a na gwincie wyregulujesz jak ci pasuje. Wszystko zależy czy chcesz jakieś większe koło wkładać czy poprostu chcesz lepszej przyczepności bez jakiś 18".

Pamiętaj, żeby kupić sprawny i nie wylany gwint a na allegro może być różnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 juz zakupione ;-) na standardowym by wydladal jak koza wiec musze zrobic glebe. Co do regulacji gwintu to wiem tylko ze koszty nowego sa mega jak dla mnie( bo biore tylko kw pod uwage kolega juz kupil z samochodem i jest zadowolony) chce zrobic pozadnie bo dla siebie na dlugi czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś drogie te zawieszenie nie lepiej nowe kupić w tych pieniądzach .Gwarancje daje 14dni .Moim zdaniem za drogo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwint będzie trochę mniej komfortowy, ja mam u siebie sprężyny i amorki (kupiłem nowe) i jestem zadowolony. Więcej jak -35 za bardzo nie ma sensu obniżać na nasze drogi chyba że mało jeździsz i chcesz go mocno zglebić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezdze ok 20 tys rocznie. W lato tylko rower dopiero jak sie robi zimno to samochod. Raz do roku morze i gory i tyle. Dlatego zdecydowalem sie na glebe i szukam dobrego obizenia bo robie dla siebie. Mam dylematy czym bo chce zeby to ciekawie wygladalo nic nie obcieralo i komfort byl w miare...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za rade i tak zrobie...

teraz musze zrobic orientacje ile bedzie koszlowalo obnizenie(pozadne sprezyni i amorki) a jaki koszt gwintu kw( bo tylko taki biore pod uwage)...

jak bedzie duza roznica to kupie sprezyny a reszte pieniedzy wydam na cos innego...

Jezdzicie tu na roznych zawieszeniach...

Jakie sa plusy i minusy uzytowania tych 2 roznych zawieszen w uzytkowaniu codziennym latem i wiosna....

---------- Post dopisany 26-01-2014 at 18:51 ---------- Poprzedni post napisany 17-01-2014 at 22:37 ----------

Kupujac amory Bilstein i sprezyny - 40 to wyjdzie prawie tyle samo co za nowy gwint wiec nie wiem czy nie dozbierac i nie kupic gwinta...

Orientuje sie ktos czy w niemczech moza nowy pozadny gwint kupic taniej niz w Pl ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej w niemczech KW ceni się bardzo. Okazję czyli używkę mało rusaną prędzej kupisz w PL. Ja bym szukał tak jak Ty, KW używka po małym przelocie, to super zawias, wolałbym KW po 20 tyś km niż nowe chińczyki dostępne na allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za ten zawias to była super cena,sam wklejałemten link w ciekawych aukcjach w b6.To był Kw var3 dla tych co nie wiedzieli.Koszt nowego to 1829euro.szczesliwemu nabywcy gratuluje zakupu.Posłuzy wiele wiele lat.Sam mam kw var2 na pokładzie i jestem mega zadowolony.Na chinczyki szkoda kasy i czasu na montaż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za ten zawias to była super cena,sam wklejałemten link w ciekawych aukcjach w b6.To był Kw var3 dla tych co nie wiedzieli.Koszt nowego to 1829euro.szczesliwemu nabywcy gratuluje zakupu.Posłuzy wiele wiele lat.Sam mam kw var2 na pokładzie i jestem mega zadowolony.Na chinczyki szkoda kasy i czasu na montaż.

Szkoda ze niedezwales sie wczesniej ja nie mam pojecia o niektorych rzeczach wiec zdaje sie na opinie innych uzytkownokow takich zawieszen...

a kupil bym napewno bo standardowa zawieche i amory juz do wyrzucenia a przy 18 to musowo gleba...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o używanym gwincie zapomnij zaraz Ci wyleje. tylko nowke

:facepalm::facepalm::facepalm:

---------- Post dopisany at 21:35 ---------- Poprzedni post napisany at 21:29 ----------

nie szukaj tylko kw kolego sa tez inne dobre firmy

-kw

-hr

-weitek

-ap

-eibach

-bilstein

-koni

warto kupić uzywke ale ze sprawdzonego źródła nie byle jaki chlam

---------- Post dopisany at 21:37 ---------- Poprzedni post napisany at 21:35 ----------

zapomniałem o D2 racing :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniajac zawieszenie chce wlozyc cos pozadnego bo robie dla siebie...

Jesli sie nic nie wyklaruje z jakims pozadnym gwintem to kupie nowe amorki z bilsteina sport i sprezyny -40 lub - 45 ( kosz ok 2600 zl)

Czas pokarze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawieszenie gwintowane Vw passat b5 b5fl H&R (3910601991) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. tu jest dobra cena za gwint h&r.Niech Cie nie zmyli opis spzredajacego ze to do B5.To gwint do b6/b7.Brakuje tylnej regulacji ale to raczej nie problem.

na tablicy pl jest ładny gwint H&r za 1499

Szukaj tych marek co wymienił fafnasty.

Do tej listy dopisał bym jeszcze FK ale z niebieskiej serii,prawie zawsze sa w wersji INOX i bardzo czesto KONIGSPORT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co sądzicie o tym gwincie ???

warto kupić ???

co to za firma i ile się ceni taka używka

4001863926.jpg

---------- Post dopisany 10-03-2014 at 19:56 ---------- Poprzedni post napisany 23-02-2014 at 14:18 ----------

Warto kupić taką zawiechę za tą cenę ?????

Amortyzatory Zawieszenie AUDI A4 B6 S-line Odrzykoń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chinszczyzna,za 400 to moze i tak ale nie za 1tys bo nowe mozna kupic za 800

co sądzicie o tym gwincie ???

warto kupić ???

co to za firma i ile się ceni taka używka

http://s22.postimg.org/3wxexzpf1/4001863926.jpg

---------- Post dopisany 10-03-2014 at 19:56 ---------- Poprzedni post napisany 23-02-2014 at 14:18 ----------

Warto kupić taką zawiechę za tą cenę ?????

Amortyzatory Zawieszenie AUDI A4 B6 S-line Odrzykoń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...