Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Rozpórka górna


89siwy

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam w seri rozporke gorna i ze dwie na dole,pierwszy raz widzialem takie cos, zawias 1bv.

pokaż fotkę :wink::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQMBKyC41vmEHggLIj_WSl_y5z7y9UxBeN4EUdZoIJO6jnn7_pzDg

być może coś takiego jak na zdjęciu, ale nie mam pewności może jeszcze jedno usztywnienie mam z tego co kojarzę ale głowy nie dam uciąć, wrócę do pl to zobaczę i zrobię foto. Ale tunel przy zmianie biegów trzeszczy niemiłosiernie :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQMBKyC41vmEHggLIj_WSl_y5z7y9UxBeN4EUdZoIJO6jnn7_pzDg

być może coś takiego jak na zdjęciu, ale nie mam pewności może jeszcze jedno usztywnienie mam z tego co kojarzę ale głowy nie dam uciąć, wrócę do pl to zobaczę i zrobię foto. Ale tunel przy zmianie biegów trzeszczy niemiłosiernie :facepalm:

arturoo - Ty masz taka jak na zdjeciu? dokladnie w tym samym miejscu?

bo to jest ori

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie mam zawieszenie 1BA i założyłem rozpórki górną (A6 C5) i dolną (sam dorabiałem) i różnica w jeździe była bardzo duża, auto dużo lepiej się prowadzi w zakrętach, lepiej trzyma się drogi:wink: Ale odnośnie tego która daje większą skuteczność się nie wypowiem bo montowałem obie jednego dnia i jak przewiozłem potem znajomego po takich trochę krętych drogach to był w małym szoku że tak się ładnie trzyma w zakrętach:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem taką dolną dokładaną i nie bardzo byłem zadowolony, przy ori znacznie lepiej poprawiło się prowadzenie. Założenie dwóch skutkuje znaczącą poprawą właśnie prowadzenia, przynajmniej u mnie tak było :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQMBKyC41vmEHggLIj_WSl_y5z7y9UxBeN4EUdZoIJO6jnn7_pzDg

być może coś takiego jak na zdjęciu, ale nie mam pewności może jeszcze jedno usztywnienie mam z tego co kojarzę ale głowy nie dam uciąć, wrócę do pl to zobaczę i zrobię foto. Ale tunel przy zmianie biegów trzeszczy niemiłosiernie :facepalm:

arturoo - Ty masz taka jak na zdjeciu? dokladnie w tym samym miejscu?

bo to jest ori

Coś takiego mam u siebie....

---------- Post dopisany 05-02-2014 at 22:45 ---------- Poprzedni post napisany 24-01-2014 at 17:52 ----------

Jako ,że byłem pod dźwigniętym autkiem ....

W 1be miałem z tylu 15 mm , a wrzucając kupiony zawias z s4 zmieniłem od razu tylny stabilizator...po zmierzeniu wyszło ,że ma 17 mm ...

ygu6ypy5.jpgema7e2a2.jpg

odgrzewam bo była dyskusja ,że w b5 nie było tylnych stabilizatorów grubości 17mm.....to pytanie brzmi...czym połączone są moje tylne łączniki :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy rozpórka górna z rs6 c5 po zwężeniu podejdzie do a4???

3963622567.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to to samo co A6 C5, były dwa rodzaje poprzeczek, stalowa i aluminiowa, tutaj widac jest stalowa:whistling:

4B0805645.jpg

wheel32-strutbar-00.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strut-Bar.jpg

na dobrą sprawe to potrzebne Ci tylko mocowania, poprzeczke mozesz sobie sam ogarnąć bo to tylko gruby płaskownik z nawierconymi otworami:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dolna rozpórka założona i powiem szczerze że różnicy w jeździe nie zauważyłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie zauważyłeś czasem że auto jak gwałtownie skręcasz kierownicą, nawet niewielkie ruchy, znacznie precyzyjniej się prowadzi. Efekt jest taki że przed wsadzeniem rozpórki układ kierowniczy jest lekko gumowaty a po założeniu każde drgnięcie kierownicy i auto już jedzie w zadaną stronę? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mi się wydaje ,że na dole to tylko stabilizator inny coś zmieni :wink: ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mi się wydaje ,że na dole to tylko stabilizator inny coś zmieni :wink: ....

Ja jestem nawet pewien, zalozylem i zupelnie nic sie nie zmienilo, moze poza tym ze w pierwszej kolejnosci nia hacze o przeszkody ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...