Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Rozpórka górna


89siwy

Rekomendowane odpowiedzi

dużo trzeba skrócić tą rozpórkę z a6 ? nie ma problemu z założeniem łapy od strony przewodów od klimy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze pamiętam to około 5-7cm, wszystko ładnie pasuje tylko najlepiej ciąć z jednej strony i zrobić ten sam uskok jak w oryginale. Załóż mocowania z jednej i drugiej strony, z jednej złap na jedną śrubkę a z drugiej jak przyłożysz to będziesz widział ile obciąć, jakiś mazak i sobie poznaczysz otwory, prosta sprawa :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiem że luzik ale ciekawiło mnie ile trzeba uciąć i jak wyjdą nowe otwory względem starych . no i teraz temat jak dokręcać łapy rozpórki , czy jak auto stoi na kołach czy jak jest trochę przodek w górze :eusathink: bo zdania są podzielone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej tak zrób jak pisałem wyżej, raczej nikt Ci nie poda dokładnie wymiarów chyba że akurat teraz robi i ma rozebrane. Łapy oczywiście przykręcasz na stojącym na kołach aucie. Jeszcze po środku masz możliwość skręcenia z budą, ja tego nie robiłem bo już się ściemniało i musiałem kończyć ale myślę że warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zrobiłem na szybko przymiarkę tej rozpórki no i pojawił sie problem z prawej strony , u mnie nie da sie założyć łapy bo przeszkadzają przewody od klimy . Ma ktoś jakąś fote jak to u was wygląda po założeniu rozpórki ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też wczoraj przymierzałem swoją do skrócenia i weszła bez problemu

U mnie rurki lecą nisko przy samym kielichu może ktoś coś podginał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zrobiłem na szybko przymiarkę tej rozpórki no i pojawił sie problem z prawej strony , u mnie nie da sie założyć łapy bo przeszkadzają przewody od klimy . Ma ktoś jakąś fote jak to u was wygląda po założeniu rozpórki ??

DSC_0720.jpg

DSC_0719.jpg

U mnie też weszło bez problemu, wiem że niektórzy muszą delikatnie odgiąć przewody, nie powinno być problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki a może ktoś z was ma zdjęcie jak i o ile skrócił rozpórke? bo sie zastanawiam czy ciąć obie strony na oko czy jedną przyłapać i drugą obciąć :)


i jeszcze jedno pytanie. Czy myślicie że ten płaskownik będzie pasował orginalny od b5 z tej rozpórki wspawanej w bude? Chodzi mi o to czy zestawienie: mocowania a6 c5 i płaskownik z a4 b5 podejdą P&P?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej obciąć tylko z jednej strony , u mnie lekkie podgięcie nie pomoże . Ze zdjęć widać że sporo brakuje , nie chcę mocno podginać rurek żeby nie uszkodzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje Ci się, wszystkim pasuje, lekko odginaj i wejdzie. Odnośnie obcinania to lepiej przykręcić łapy, złapać jedną stronę i zaznaczyć na drugiej ile obciąć i gdzie wywiercić otwory. Pamiętajcie że trzeba zachować te samo wcięcie co w oryginale. Jest tam mało miejsca ale jest to wykonalne :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje Ci się, wszystkim pasuje, lekko odginaj i wejdzie. Odnośnie obcinania to lepiej przykręcić łapy, złapać jedną stronę i zaznaczyć na drugiej ile obciąć i gdzie wywiercić otwory. Pamiętajcie że trzeba zachować te samo wcięcie co w oryginale. Jest tam mało miejsca ale jest to wykonalne :wink:

Jak znajdę trochę wolnego czasu to spróbuje jeszcze raz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja mam problem z zamontowaniem takiej rozpórki http://allegro.pl/rozporka-gorna-przod-audi-a4-b5-94-0-tuning-german-i4904190582.html

wyrzuciłem juz aku itd ale nie pasują na żaden otwór i jeszcze w zestawie były dwie sruby z nakkretkami o dł ok 5cm

Edytowane przez mdziaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ona nie będzie pasować, w B5 śruby mocujące rozpórkę są na różnej wysokości, są uskoki karoserii. W tej cenie kupiłbyś spokojnie od C5 i zamontował bez problemów :)


http://allegro.pl/rozporka-kielichow-gorna-audi-a6-c5-c5-lift-s6-i4864276891.html

Chociażby tą, chociaż na forum ostatnio ktoś chyba sprzedawał (bodajże Krycha) za stówkę z wysyłką :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...