Skocz do zawartości
IGNOROWANY

XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014


kaju

Rekomendowane odpowiedzi

Zapisz narazie tylko mnie bo nie wiem jak reszta. Tylko z racji na aktualna prace nie wiem czy bym nie wyjechał dopiero w piatek wieczorem.

Naciapane z sedesu ...

---------- Post dopisany at 21:27 ---------- Poprzedni post napisany at 21:26 ----------

I Kowi ma rację. Cena odstraszy masę ludzi :(

Naciapane z sedesu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapisz narazie tylko mnie bo nie wiem jak reszta. Tylko z racji na aktualna prace nie wiem czy bym nie wyjechał dopiero w piatek wieczorem.

Naciapane z sedesu ...

---------- Post dopisany at 21:27 ---------- Poprzedni post napisany at 21:26 ----------

I Kowi ma rację. Cena odstraszy masę ludzi :(

Naciapane z sedesu ...

bo trzeba ja rozpisac, noclegow tyle i tyle cena za noclegi dla nas tyle, do szamania to i to tyle i tyle cena tyle i tyle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapisz narazie tylko mnie bo nie wiem jak reszta. Tylko z racji na aktualna prace nie wiem czy bym nie wyjechał dopiero w piatek wieczorem.

Naciapane z sedesu ...

---------- Post dopisany at 21:27 ---------- Poprzedni post napisany at 21:26 ----------

I Kowi ma rację. Cena odstraszy masę ludzi :(

Naciapane z sedesu ...

bo trzeba ja rozpisac, noclegow tyle i tyle cena za noclegi dla nas tyle, do szamania to i to tyle i tyle cena tyle i tyle

otóż to, to jest wstępny prajs, który na pewno ulegnie zmianie, ale nie wiem ile, na pewno niewiele, mogę też jak rok temu up***dolić jeden dzień dwa posiłki i się zrobi niewiele więcej niż połowa, ale potem znowu każdy powie, że za krótko... poza tym dlatego teraz jest info, bo czasu jest o wiele więcej niż rok temu - ile to roboty do świniaka uzbierać, ponad pół roku jest :wink: no i to jest tylko info, a nie zapisy... niech się zimowy odbędzie, dopiero cokolwiek dalej będzie w tym temacie ruszane :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się całkiem ciekawa impreza :D myśle że jak wszystko dobrze będzie szło to sie załapie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

w zeszlym roku nieobecny w tym roku wpisane juz w terminarz urlopowy bedzie na 100%

uwazam ze powinno byc i 2 dni i dla tych co chca z piatkiem wlacznie 3...

mi np bardziej pasuje pojawic sie w sobote rano/wczesnym popoludniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyjdzie w praniu jak to będzie ostatecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadę :wink:

Czym:decayed:

Jak to czym? Megana :polew:

Ja się nie śmieje bo może sam nie będę miał czy jechać :facepalm::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sie kaju widze pospieszyles :P jesli nic sie nie zmieni to oczywiscie zagoszcze ;) ten kto ma watpliwosci niech ich sie pozbedzie. Ja tam nikogo osobiscie nie znalem a czulem sie jak u najlepszych ziomkow ;D jeszcze raz kaju wielkie dzieki za piatek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyprzedził temat o Bukowinie :decayed: dobre... Jeśli dożyję to też się pojawię :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...