Skocz do zawartości
IGNOROWANY

XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014


kaju

Rekomendowane odpowiedzi

Jesli znowu w borowance to mysle że nie ma co szaleć z tymi daniami, zredukować do minimum(śniadanie), poprosic tylko o udostępnienie grila, czy tam miejsca na ognisko i "kazdy sobie". Bo jednak 300zł to straszak na obecność(co by nie dawali, a wiem że nie dadzą zbyt wiele), a i tak przykładem był pierwszy zlot, dużo ludzi w dzień trafiło do maca, czy na pizze pobliską. Tak wiec ja byłbym za zjazdem ceny do cen za dobe wynajmu z śniadaniem. Kolacja i obiad na swój koszt, w mięsnym zrobimy przewrót:polew:

Kuchnie własną w pokojach miał każdy:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli znowu w borowance to mysle że nie ma co szaleć z tymi daniami, zredukować do minimum(śniadanie), poprosic tylko o udostępnienie grila, czy tam miejsca na ognisko i "kazdy sobie". Bo jednak 300zł to straszak na obecność(co by nie dawali, a wiem że nie dadzą zbyt wiele), a i tak przykładem był pierwszy zlot, dużo ludzi w dzień trafiło do maca, czy na pizze pobliską. Tak wiec ja byłbym za zjazdem ceny do cen za dobe wynajmu z śniadaniem. Kolacja i obiad na swój koszt, w mięsnym zrobimy przewrót:polew:

+1

Kowi popływamy co? :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli znowu w borowance to mysle że nie ma co szaleć z tymi daniami, zredukować do minimum(śniadanie), poprosic tylko o udostępnienie grila, czy tam miejsca na ognisko i "kazdy sobie". Bo jednak 300zł to straszak na obecność(co by nie dawali, a wiem że nie dadzą zbyt wiele), a i tak przykładem był pierwszy zlot, dużo ludzi w dzień trafiło do maca, czy na pizze pobliską. Tak wiec ja byłbym za zjazdem ceny do cen za dobe wynajmu z śniadaniem. Kolacja i obiad na swój koszt, w mięsnym zrobimy przewrót:polew:

+1

Kowi popływamy co? :grin:

no kórfa podstawa odwiedzić ten zalew, staw, bajorko czy tam basen, nie pamietam co to było:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podstawa odwiedzić ten zalew, staw, bajorko czy tam basen, nie pamietam co to było:grin:

znowu kija zamoczysz i Ci browara nie będzie ubywać :polew: jestem ciekaw kto w tym roku wygra zlot - poprzednia edycja bezapelacyjnie należy do Gwertego :grin: Grzesiu :hi:

co do zjeżdżania z cen - właśnie o tym chciałem napisać, że to, co zjade z obiadu, to pojedziesz i zostawisz w Macu, no ale c**j, pomyśli się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sie upodlimy jak poprzednio to i tak nic nie zjemy za to co płaciliśmy:polew: a i wyjscie na gastro grubo po 15ej pewnie jak już żołądek będzie wstanie:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sie upodlimy jak poprzednio to i tak nic nie zjemy za to co płaciliśmy:polew: a i wyjscie na gastro grubo po 15ej pewnie jak już żołądek będzie wstanie:grin:

no rok temu fakt, że część ludzi była budzona do koryta rano, a kilka osób się nawet nie stawiło :grin: obiad wypada właśnie około 15:30-16, koszta rozpiszę jak sam sobie jakiś obiad ogarnę :grin:

---------- Post dopisany at 11:22 ---------- Poprzedni post napisany at 11:22 ----------

najpierw czeka BT :decayed:

:brawo::wink::hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale do Ostrowa tez sie wybiore niech juz bedzie :decayed:

Ty przemyśl to dobrze czy dasz radę :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale do Ostrowa tez sie wybiore niech juz bedzie :decayed:

Ty przemyśl to dobrze czy dasz radę :naughty:

cicho bądź... słyszałem, że klysiu ma fajne sunglasy s topguna :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale do Ostrowa tez sie wybiore niech juz bedzie :decayed:

Ty przemyśl to dobrze czy dasz radę :naughty:

BT przetrwałem 3 razy to Ostrów tez dam rade :decayed: spokojona twoja lokowana :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozliwe ze bede:decayed: tylko ze odliczyc prosze mi nocleg bo bede znowu spał w aucie:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozliwe ze bede:decayed: tylko ze odliczyc prosze mi nocleg bo bede znowu spał w aucie:decayed:

to już gadaj z tym, co mi ogórkową na trampku zmarnował :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozliwe ze bede:decayed: tylko ze odliczyc prosze mi nocleg bo bede znowu spał w aucie:decayed:

:nabijasie: Oli challenge accepted :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozliwe ze bede:decayed: tylko ze odliczyc prosze mi nocleg bo bede znowu spał w aucie:decayed:

:nabijasie: Oli challenge accepted :naughty:

Ty sie nie nabijaj, bo gdyby nie zapasowa kołdra u Kowiego w apartamentach to byś z czornym zakończył nocke na kostce :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty sie nie nabijaj, bo gdyby nie zapasowa kołdra u Kowiego w apartamentach to byś z czornym zakończył nocke na kostce :grin:

Nie ma jak u Kowiego na salonach :giveheart:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...