Skocz do zawartości
IGNOROWANY

XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014


kaju

Rekomendowane odpowiedzi

Kaju wiadomo kto z kim śpi w celi ? :grin::grin::grin:

na dzień dzisiejszy wiadomo, że siostra Krzyśka śpi ze mną w piątek, a w sobote truskawka :wink:

I tak żadna pożytku nie będzie miała. Chyba ze po plecach podrapiesz:przebiegly:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

powstrzymam się lepiej :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaju wiadomo kto z kim śpi w celi ? :grin::grin::grin:

na dzień dzisiejszy wiadomo, że siostra Krzyśka śpi ze mną w piątek, a w sobote truskawka :wink:

Że jak O_o

---------- Post dopisany at 21:14 ---------- Poprzedni post napisany at 21:13 ----------

Uuuaaa łostro. Ja słyszałem ze owszem ale zajmiesz się potomstwem truskawki w jej pokoju

Niania poszukiwana :-D he he

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z względu na sprawy rodzinne nie będe mógł uczestniczyć w zlocie :kwasny:

Jest ktos kto chciałby pojechać,a nie wpłacił zaliczki w terminie???

Jestem otwarty na propozycje.Najlepiej PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Kaju coś czuje ze we 3 z dominem zostaniemy przy butelce:whistling: Kurfa znowu się najebalem:nose:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem wpaść ale jak zobaczyłem na filmiku z tamtego roku jakie fury tam są to wstyd mi moją jechać...

Wiesz powiem Ci że to czy ktoś ma glebe czy serie to nie ma znaczenia liczy się spotkanie z osobami z forum, o atmosferę oraz o zabawe a to nie ma znaczenia czym przyjedziesz... niektórzy przyjeżdżają nawet nie audi tylko inną marką a jadą żeby dobrze się pobawić także nie pierdyl tylko przyjeżdżaj :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żarty chyba sobie robisz!? To wychodzi na to, że też nie powinnam jechać..... :-P

Ty i Wladi macie mierzenie zawiechy przed wjazdem:przebiegly: Jest belka jak w markecie i jak za wysoko wjazdu nie ma:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się wybieram serią na 16" i zawiasie 1BE, jadę tam poznać ludzi i pooglądać fajne fury a przede wszystkim milo spędzić czas z Lubą ;)

Boje się tylko się tylko że auto mi za grill będzie robić bo taki parch że szkoda patrzeć na niego :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żarty chyba sobie robisz!? To wychodzi na to, że też nie powinnam jechać..... :-P

Ty i Wladi macie mierzenie zawiechy przed wjazdem:przebiegly: Jest belka jak w markecie i jak za wysoko wjazdu nie ma:decayed:

Grabisz sobie oj grabisz ....

Nie zapomnij tylko tej przyczepki z olejem, żeby Ci nie zabrakło :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się wybieram serią na 16" i zawiasie 1BE, jadę tam poznać ludzi i pooglądać fajne fury a przede wszystkim milo spędzić czas z Lubą ;)

Boje się tylko się tylko że auto mi za grill będzie robić bo taki parch że szkoda patrzeć na niego :decayed:

tu głównie chodzi o spotkanie a nie kto ma lepiej auto zrobione itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się wybieram serią na 16" i zawiasie 1BE, jadę tam poznać ludzi i pooglądać fajne fury a przede wszystkim milo spędzić czas z Lubą ;)

Boje się tylko się tylko że auto mi za grill będzie robić bo taki parch że szkoda patrzeć na niego :decayed:

Ty chyba mojego parcha nie widziales ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się wybieram serią na 16" i zawiasie 1BE, jadę tam poznać ludzi i pooglądać fajne fury a przede wszystkim milo spędzić czas z Lubą ;)

Boje się tylko się tylko że auto mi za grill będzie robić bo taki parch że szkoda patrzeć na niego :decayed:

Ty chyba mojego parcha nie widziales ;)

Na różowych felach? :naughty:

Ja przyjeżdżam wpycham w krzuny i oglądam inne :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...