Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie


Damian

Rekomendowane odpowiedzi

Horman ma czasem bardzo ciekawe oferty, w wakacje kupilem brame garazowa (segmentowa, automatyka, wyciagana w gore, doplata do gwarancji 5letniej + mocniejszy naped) tego producenta z montazem za mniej niz 3k zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Damian za kontakt !!! Jednak będzie Hormann ;) cena jest taka , że przy moim wymiarze zwala z nóg !

Wysłane z mojego Mi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, talib1990 napisał:

Dzięki Damian za kontakt !!! Jednak będzie Hormann ;) cena jest taka , że przy moim wymiarze zwala z nóg !

Wysłane z mojego Mi Note 3 przy użyciu Tapatalka
 

Polecam sie na przyszlosc :) gwarantuje ze nigdzie nie kupicie hormana w lepszej cenie, gwarancja na bramę i automatyke, zapraszam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam może ktoś się orientuje jaki bank oferuje najlepszy kredyt 150-170tys na dom? Jakie raty itp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam może ktoś się orientuje jaki bank oferuje najlepszy kredyt 150-170tys na dom? Jakie raty itp?
Z własnego doświadczenia powiem : taki który chce z Tobą rozmawiać ;)

Wysłane z mojego Mi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, bizonek069 napisał:

Witam może ktoś się orientuje jaki bank oferuje najlepszy kredyt 150-170tys na dom? Jakie raty itp?

PKO BANK POLSKI (ten bez żubra) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę musiał się tam do nich przejść, może dadzą jakąś dobrą ofertę, tymbardziej, że mam u nich konto:D

A jeszcze jedno pytanie, zna ktoś jakieś dobre firmy budowlane z okolic Krakowa? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, bizonek069 napisał:

Będę musiał się tam do nich przejść, może dadzą jakąś dobrą ofertę, tymbardziej, że mam u nich konto:D

A jeszcze jedno pytanie, zna ktoś jakieś dobre firmy budowlane z okolic Krakowa? 

Nie licz na jakąs lepsze ofertę z tego tytułu że masz u nich konto, oferta jak dla każdego innego.

Przejdź się do kilku banków jakie masz w okolicy, może mają jakąś promocje typu brak prowizji itp.


Przerabiał ktoś ostatnio temat drzwi wejściowych?
Jakich producentów są teraz polecane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak teraz ale kiedyś jak się chodziło na targi dom/mieszkanie to banki dawały niezłe oprocentowanie. Może warto się przejść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, YOGI3000 napisał:

Nie licz na jakąs lepsze ofertę z tego tytułu że masz u nich konto, oferta jak dla każdego innego.

Przejdź się do kilku banków jakie masz w okolicy, może mają jakąś promocje typu brak prowizji itp.


Przerabiał ktoś ostatnio temat drzwi wejściowych?
Jakich producentów są teraz polecane?

Fajne drzwi mają firmy Voster i Agmar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.01.2018 o 17:40, Damian napisał:

Polecam sie na przyszlosc :) gwarantuje ze nigdzie nie kupicie hormana w lepszej cenie, gwarancja na bramę i automatyke, zapraszam :)

Brama z montażem? Jaka cena brama 5000x2250 z automatyką kolor orzech

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.01.2018 o 08:14, cylit napisał:

Fajne drzwi mają firmy Voster i Agmar

A z drzwiami Delta miał ktoś styczność?
Model o podobnych parametrach np co Gerda jest ok 30% tańszy. Lub w tej samej cenie model o znacznie lepszych parametrach (głównie rozchodzi sie o parametr akustyczny i antywłamaniowy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile kosztowała Was budowa domu? A i czy budowaliście z firmą czy systemem gospodarczym? 
Pytanie wydaje mi się zbyt ogólne , za dużo rzeczy ma wpływ na to ;)

Wysłane z mojego Mi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, krl napisał:

Ile kosztowała Was budowa domu? A i czy budowaliście z firmą czy systemem gospodarczym? 

zależy jaki ten dom i zależy gdzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co mogę podpowiedzieć to szukać w wielu miejscach materiałów na budowę . Nie liczyć na łaskę jednego składu budowlanego bo takie budowanie może wyjść bardzo drogo.

Wysłane z mojego Mi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki projekt kupiony i aktualnie się adaptuje https://pracownia-projekty.dom.pl/ard_narcyz_1_ps_ce.htm ciekawy jestem czy faktycznie wybuduje go na stan deweloperski w kwocie 130tyś tak jak podali na stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a co zrobić jeśli mam na scianie gladz , a ktos polozyl na nia tapete ? Jak to usunac zeby sciany nie uszkodzic ? Da sie czy trzeba bedzie znowu gladz klasc ? Slyszeliscie o patencie malowania farba akrylowa tapety aby ja odparzylo i sama odchodzila ?

Edytowane przez sebul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, bizonek069 napisał:

Ja mam taki projekt kupiony i aktualnie się adaptuje https://pracownia-projekty.dom.pl/ard_narcyz_1_ps_ce.htm ciekawy jestem czy faktycznie wybuduje go na stan deweloperski w kwocie 130tyś tak jak podali na stronie.

Co dla Ciebie oznacza stan deweloperski? Ocieplenie, elewacja i dach też w tej cenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...