Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie


Damian

Rekomendowane odpowiedzi

etat za diagnoste 8h dziennie, po godzinach dzialalnosc ( robienie instalacji elektrycznych ) i handel autami... tego juz wszyscy nie widza tylko to co zrobiles
Witam kolegę po fachu też pracuje na oskp ;)

Wysłane z mojego Mi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wziąłem [emoji3] kredyt hehehe . Taki jestem łapówkarz , że zobaczcie jakie mam wyro w sypialni hahahahahahaa !

 

 

Wysłane z mojego Mi Note 3 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to powodzenia ja tez dalem rade [emoji6] zaczolem w 2015 i teraz sie wprowadzam i zrobione wszystko [emoji4]
Dzięki... Powoli się wykończy i zamieszka..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.01.2014 o 10:43, Kamyk napisał:

czy ktos moze wie ile kosztuje malowanie elewacji domu?

budynek pietrowy z uzytkowym poddaszem

jaki moze byc orientacyjny koszt?

Koszt malowania elewacji to 15 zł m2 bez materiału i rachunku ,   akurat tym się zajmuje oraz.wykonczeniowka,  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

talib zapewniasz nocleg z wyzywieniem plus browar i robie Ci instalacje [emoji4], ciekawe jakie stawki u was
Nie kuś bo szukam elektryka :D
Talib mega waski masz ten dom
6.5 m , musiałem taki mieć bo działka ma 14m dom przesunięty do ogrodzenia 1.5 żeby chociaż z jednej strony były okna , co zrobić ;)

Wysłane z mojego Mi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie waham się między wełną a styropianem na elewacji. Póki co bardziej przemawia za mną wełna ale wszystko wyjdzie w praniu, czyli w zależności ile kasy zostanie.

Pytanie o styropian. Wszyscy piszą o współczynniku lambda. Grafitowy ma 0.031 ale jest jeszcze jeden współczynnik tj. Rd opór cieplny. Co to kurka wodna jest ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszt malowania elewacji to 15 zł m2 bez materiału i rachunku ,   akurat tym się zajmuje oraz.wykonczeniowka,  
4 lata czekać na odpowiedź - ale w końcu się doczekać
Forum jest wielkie :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, marec-ki napisał:

Panowie waham się między wełną a styropianem na elewacji. Póki co bardziej przemawia za mną wełna ale wszystko wyjdzie w praniu, czyli w zależności ile kasy zostanie.

Pytanie o styropian. Wszyscy piszą o współczynniku lambda. Grafitowy ma 0.031 ale jest jeszcze jeden współczynnik tj. Rd opór cieplny. Co to kurka wodna jest ?

hej co do wełny musiałbys zastosowac cały system zeby mało to sens poco np system szto {drogi} sama robota  65-80 zł za m2 wełny na gotowo to wiec prawie raz tyle co za styropian na gotowo

szkoda ze nikt nie pisze na temat grafitu ze sie utlenia pod wpływem temperatury , co za tym idzie ze po 2 lub 3 latach  bedziesz mógł policzyc sobie płyty styropanowe na scianie  wrazie jakich kolwiek pytan pisz na prv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, mariuszbielsko napisał:

szkoda ze nikt nie pisze na temat grafitu ze sie utlenia pod wpływem temperatury , co za tym idzie ze po 2 lub 3 latach  bedziesz mógł policzyc sobie płyty styropanowe na scianie 

No nikt nie pisze takich bzdór tylko TY że szary styropian się utlenia pod wpływem temperatury owszem jeśli go kleisz w upalne słoneczne dni wtedy nawet zgodnie z producentem styropianu należy go chronić (zasłaniać) przed słoncem. Mam taki styropian od 4 lat i jakoś nie widzę efektów o jakich TY napisałeś :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam jeszcze elewacji tylko siatka klej i jest zagruntowane.

Fotki mogę wrzucić dopiero w sobotę jak wrócę do domu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, XV 1900 napisał:

No nikt nie pisze takich bzdór tylko TY że szary styropian się utlenia pod wpływem temperatury owszem jeśli go kleisz w upalne słoneczne dni wtedy nawet zgodnie z producentem styropianu należy go chronić (zasłaniać) przed słoncem. Mam taki styropian od 4 lat i jakoś nie widzę efektów o jakich TY napisałeś :facepalm:

gdybym nie widział jak to poprawiają tez bym w to nie uwierzył , co ci mam napisac  ze  sobie zmyslilem to w twoim przypadku nic  tylko sie cieszyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmartwiłeś mnie trochę i będę bacznie obserwował moje sciany i obym nigdy nic nie zobaczył a w tym roku planuje położyć tynk.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...