Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie sprzęgło oryginalne do 1Z ??


Cinio199

Rekomendowane odpowiedzi

Ja w swoim 1z mam ju pół roku sprzęgło sachsa i sprawuję się bardzo dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja 3 tygodnie temu wymieniałem od siebie i włozyłem sachsa od audi 80....stare było identyczne jak 3000 386 001. W sklepie zamówiłem dwa rodzaje dedykowane sachs 3000 722 002 i to od b4. docisk łozysko były identyczne różnica była jedynie w tarczy a mianowicie dedykowane miało nacięcia na tarczy a to z b4 było bez .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja założyłem LUK'a i nie narzekam :wink: stare sprzęgło (ori Sachs) odmówiło współpracy (padł tłumik drgań w tarczy + duży luz na tulejce wielorowkowej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro bedziesz zrzucać skrzynię możesz przy okazji wymienić siemmering końca wału silnika ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz tylko sachsa.. Luk też nie jest złe, w każdym razie nic innego ponad te 2 firmy, ze wskazaniem na sachsa. U nas na forum jest kolega, który pracuje w hurtowni i załatwia części w najlepszych cenach, nawet na allegro nie dostaniesz taniej, wiec jak nie masz jakiegoś fajnego dojścia to polecam kupić u niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

edit : 370zl minus prowizja i marża wychodzi jakies 320zl tu masz przyklad :

SPRZĘGŁO SACHS AUDI 80 / A6 1.9 TDI B4 / A6 C4 (3944038722) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

to jest to samo co do b5 wiem bo takie zakladalem do ahu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o oryginalności sprzęgła które podałeś w linku raczej nie wierze. może jakieś regenerowane sprzedaje. Allegro nie jest zbyt wiarygodnym dostawcą przynajmniej dla mnie

dla mnie to możesz sobie nawet do aso jechać i zapłacić 1000zł :polew: jak inni co sie naczytają jakiś bzdur wypisywanych przez ludzi po to aby kupować w odpowiednich sklepach itp .najlepiej w aso ,najlepiej ori . bla bla bla , ze sredniej połki wystarczy zamontować i tez jest dobre ,jak nie widać róznicy to poco przepłacać ?

to samo ma kolega w sklepie tyle ze ja mam znizki wiec cena na dzis to 320zl ,nie ma mowy ze to podrobka bo sobie wyciagam i porownuje do uzywanego którego mam obok.

halo ludzie to tylko 1.9tdi stary parch wiec ceny czesci sa niskie.

---------- Post dopisany at 20:54 ---------- Poprzedni post napisany at 20:53 ----------

Do AFN-a też będzie pasować?

koło z 1z czy tam z ahu zakladasz i pasuje. tyle ze musi byc od silnika takiego jak w audi ( nie pasuje od VW seata i skody )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...