Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problemy zwiazne z LPG


black338

Rekomendowane odpowiedzi

Sam sobie odpowiedziałeś... Reduktor Alaska... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisz w Google ten model to zobaczysz że max obsługuje ok 120 km. Szczególnie poczytaj na forach o LPG.  Krótko mówiąc z powodu braku wydajności nie nadaje się do jakiegokolwiek Audi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajdź dobrego gazownika, ja nim nie jestem. Jest wiele dobrych reduktorów na rynku, kwestia też jest pozostałych zamontowanych komponentów.  U mnie komputerem jest KME Nevo, parownik to KME Silver , wtryskiwacze HANA zielone.

Po zamontowaniu takiego parownika śmiem twierdzić, że wtryskiwacze też pewnie jakieś RegFast czy inny Valtek. Dobry gazownik, nieoszczędzanie na komponentach i dobre strojenie w czasie jazdy to klucz do sukcesu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.02.2017 o 17:37, rade napisał:

Znajdź dobrego gazownika, ja nim nie jestem. Jest wiele dobrych reduktorów na rynku, kwestia też jest pozostałych zamontowanych komponentów.  U mnie komputerem jest KME Nevo, parownik to KME Silver , wtryskiwacze HANA zielone.

Po zamontowaniu takiego parownika śmiem twierdzić, że wtryskiwacze też pewnie jakieś RegFast czy inny Valtek. Dobry gazownik, nieoszczędzanie na komponentach i dobre strojenie w czasie jazdy to klucz do sukcesu. 

dokładnie, najważniejszy dobry gazownik, on będzie wiedział co zrobić, trzeba poszukać po opiniach w necie jest tego trochę, polecam forum lpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Moja instalacje Stag 300 go fast mialem zakladana latem wszystko bylo ok. Nadeszla zima i wyszlo szydlo z worka... Przestala grzac nagrzewnica.. Pojechalem do innego gazownika przerobil instalacje pod wzgledem obiegu wody i nadal ten sam problem... Dzis wyczyscilem nagrzewnice okazalo sie ze ciecz w ogole nie dochodzi do nagrzewnicy na wolnych obrotach tylko po dodaniu gazu... (Wtedy deczko grzeje) jakies pomysly??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. 

Posiadam audi a4 b6 alt oraz instalacje kme. 

W ciepłe dni jak auto stoi w słońcu i szybciej się przełączy na gaz to przy mocniejszym wciśnięciu pedału gazu jest chwilowe szarpniecie, natomiast po osiągnięciu 60< problem znika. Czy jest to spowodowane tym, że gazownik podniósł dawkę gazu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...