Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Instalacja klimatyzacji w A4


wojtas-audi

Rekomendowane odpowiedzi

Tak ostatnio chodzi mi po glowie montaz Klimy, i zastanawiam sie, bo w ASO to nie ma sensu, a jakby tak kupic panel od a4, a do tego instalacja innej firmy ?? Kolega tez mi ostatnio mowil, jakies 2-3 lata temu montowal taka "nieoryginalna" klime do golfa IV i śmigalo super, wiecie cos o tym ?? Napiszcie ceny, informacje . Dziex :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja też kiedyś się zastanawiałem nad montażem klimy, ale czy to warte zachodu i ładowania kasy. Jak autko nie ma klimy to trzeba jakoś to przezyć..........a samodzielna instalacja do tanich nie należy szczególnie na oryginalnych podzespołach........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj ile sobie życzą w salonioe za montaż , bo czasami mają extra ceny na klimy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonilem dzisiaj do ASO we wroclawiu i powiedzieli .... ze oni sie takimi rzeczami nie zajmuja :mrgreen: Fajnie nie ma co ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie bez sensu. To coś w stylu zamiana silnika 1.8 na 1.8T. Jak się chce klimę to się kupuję auto z klimą i po problemie :wink:
dokładni ejak kolega mowi.A jak juz raz masz auto z klima to juz nigdy raczej nie kupisz w przyszlosci bez :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie bez sensu. To coś w stylu zamiana silnika 1.8 na 1.8T. Jak się chce klimę to się kupuję auto z klimą i po problemie :wink:
dokładni ejak kolega mowi.A jak juz raz masz auto z klima to juz nigdy raczej nie kupisz w przyszlosci bez :mrgreen:

potwierdzam :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale jak auto jest cacy wszystko idealne i akurat nie ma klimy to sie kupuje takie a nie szuka złoma z klimą :mrgreen: Mysle nad zalozeniem oryginalnej klimy, koszt klimy - 1500 zł + montaz ( klima oryginalna z a4 przywiezionej na czesci ... ) :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wojtas jedziemy na tym samym wózku - tez szukam klimy do siebie znalazlem takie cos: http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=101364023 tylko nie psize z jakiego silnika, wiec dzwonie do kolesia a on mi mowi ze nie wie z jakiego to silninka i przy klimie to nie ma znaczenia, bedzie pasowac do kazdego.....

nie znam sie na tym, koles jest z Wrocka wiec jak by Ci sie chcialo to mozesz podjechac do niego :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wojtas jedziemy na tym samym wózku - tez szukam klimy do siebie znalazlem takie cos: http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=101364023 tylko nie psize z jakiego silnika, wiec dzwonie do kolesia a on mi mowi ze nie wie z jakiego to silninka i przy klimie to nie ma znaczenia, bedzie pasowac do kazdego.....

nie znam sie na tym, koles jest z Wrocka wiec jak by Ci sie chcialo to mozesz podjechac do niego :P

hej.koles pisze ze to do 98 a to jest juz po liftingu wiec 2000/2001 :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie widze, ze to do nowszych, nawet zobacz na panel klimatronic. Ja moge moglem miec za 1500 cala kompletna z panelem do mojego, tylko kto mi to zamontuje ?? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie z montazem pewnie laik sobie nie poradzi, jak patrze na te kablwe to nie wiem co do czego. Ja jestem zdania ze jak bozia nie dala ci klimy to trudno, mozna sie bawic ale czy warto. Mi by bylo raczej szkoda kaski, ale to moja opinia, nie musicie sie do niej odwolywac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ze sprowadzonej na czesci a4 - troche d*pa rozwalona, przodu troche, ale klima pasi i wszystko jest w calosci :mrgreen: A cena chyba kuszaca ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ten sam problem ze swoją B5 myślałem o założeniu klimy manualnej (to chyba mniej roboty) ale ciężko na taką trafić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...