Skocz do zawartości
IGNOROWANY

MONTAŻ DODATKOWYCH DIOD w LUSTERKACH ZEWNĘTRZNYCH


Marynarz____

Rekomendowane odpowiedzi

Siema,

natchniony modem wrclaguny- Montaż oświetlenia zewnętrznego w obudowie lusterek bocznych http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-133/all-b8-montaz-oswietlenia-zewnetrznego-obudowie-lusterek-bocznych-210647/

postanowiłem zacząć kompletować graty i wykonać w swojej B6, ustaliłem już, że:

- spodnie blendy do lusterek od A6 mają nr: 4F0858524 prawa 4F0858523 lewa

- diody/ lampki do lusterek mają nr 4F0949133 lewa 4F0949133 prawa lub 4F0949133A, 4F0949134A

czy pozostałe nr części w wątku wrclaguny będą pasować do B6 tzn. piny i kabelki i czy wszystkie są potrzebne?

Chcę się podpiąć pod halogeny lub lampkę podsufitki- co jeszcze (poproszę od razu o numery) oprócz spodnich blend i diód/lampek bym potrzebował żeby wszystko śmigało??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz przede wszystkim wyprowadzić kable z lusterka (co chyba nie będzie super proste) i potem puścić je z drzwi przez słupek do wnętrza auta, więc będziesz potrzebował piny do złączek.

Zwróć uwagę na to, że te diody oświetlają podłoże przed drzwiami jak lusterka są rozłożone, przy złożonych pewnie będą świecić na drzwi :/ Ja będę kombinował z innymi diodami, żeby oświetlały podłoże przy złożonych lusterkach, przy rozłożonych oświetlenie nie będzie mi potrzebne, bo będę już w aucie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Chcialem zrobic u siebie taki modzik jednak mam duzy problem ze znalezieniem podswietlen ( 4F0949133  ) nigdzie ich nie ma. Natknalem sie za to na wersje z A8 (  "https://allegro.pl/lampki-led-podswietlenie-lusterek-audi-a8-d3-2szt-i7315122885.html ) . Nie wiem czy wpasuja sie w otwory z A6. Z tego co zauwazylem a A8 Ledy byly montowane na 2 srubki, natomiast w A6 sa montowane na 1. Glownie chodzi mi o katy i czy podejdzie takie cus. Ewentualnie moze macie link gdzie mozna nabyc Ledy ?. Nie za mocno usmiecha mi sie brac z ASO za 170 zeta za 1 ... .

Dzieki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...