Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dziwny świst w zawieszeniu


Grzechoo131

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, podczas jazdy pojawil się jakiś dziwny świst, utrzymuje sie przy predkości 60 i 80 km/h. Słychać go w filmiku od początku, taki wysoki ton. Strzelam ze to w zawieszeniu więc wstawiam tu, ale nie wiem :glupek2:

świst - YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dasz na luz to też słychać? Jak delikatnie przyhamujesz to też słychać? Ciężko stwierdzić na odległość. Nie wyglada to ani na turbine, ani na łożyska. Jak otworzysz okna to jestes w stanie usłyszeć z której strony to dochodzi czy nie bardzo?

Ps. Check engine Ci się wcześniej świecił, czy zaświecił jak zaczęło świszczeć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

check mi się świeci bo zdechła chyba pompa sai :) olałem to bo po skasowaniu wraca co chwile. Z luzem nie sprawdzałem ale ten świst pojawia się albo jak puszcze graz i schodzi z obrotów albo jak jade ze stałą prędkością tak jak na filmiku, wcisnę lekko gaz i znika. Z oknami nie próbowałem jeszcze, aha i częsciej to słychać jak się silnik rozgrzewa, czasami jest 3x głośniej niż na filmiku, strasznie dziwna sprawa bo pojawia się na kilka sekund i znika. Postaram się nagrać lepszy filmik na tygodniu, wiatrak też wykluczam bo wyłączałem i to nie to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...