Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przeróbka org gałki na podświetlaną.


pawel87p

Rekomendowane odpowiedzi

A no właśnie, z tond moje pytanie do "paweł84p" Podejmiesz się zrobienie moda ma mojej gałce jak wyślę?

Daj znać czy tak i jaki koszt. Na ori gałce to zupełnie inna sprawa co na tych seryjnych podróbkach.

Czekam na info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie moge wykonac galke od podstaw, moge rowniez wykonac sam szablon co oczywiscie bedzie tansze. Proponuje wykonac samemu jak ktos czuje sie na silach robota wcale nie trudna a mozna sobie ustawic jasnosc podswietlenia bo wiadomo jednemu bedzie sie podobalo jasniej drugiemu ciemniej. Kolega potwierdzi ze w zeczywistosci wyglada jak fabryka. Mnie nawet mundurowi pytali czy to org i sami zlozyli zamowienie :) Tak samo moja dziewczyna, szwagier itd. Nie ma porownania z tymi z allegro... Chetni pisac na PW.

---------- Post dopisany at 21:15 ---------- Poprzedni post napisany at 21:12 ----------

Dokladnie jak uzytkownik monsiejowa chcialem kiedys kupic ale nie chcialem miec jakiegos badziewia wiec poswiecilem troche czasu i teraz kazdy pyta czy tak bylo org bo galka org tylko ze swieci.

---------- Post dopisany at 21:21 ---------- Poprzedni post napisany at 21:15 ----------

Koszt indywidualnie na PW uzalezniony od wymagan :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego z Białej jestem i jezeli nie problem dla Ciebie to tez bylbym zainteresowany:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega robi takie szablony i inne pewnie też może, wątek się rozkręca :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolny rynek pozwala mi zamieścić to:

AUDI podświetlana gałka biegów A4 A6 B4 B3 b5 b6 (3931467555) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Nie jest to mój produkt (żeby nie było że to auto reklama) ale istnieje już co najmniej 2 lata na rynku.

ja mam ta z alegro juz chyba ponad dwa lata i nie narzekam na jakosc.mi jakos nic sie z nia nie dzieje.mam model a51.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie pracuje nad szablonem identycznym jak jest w orginalnej poliftowej zeby bylo jak orginal tylko podswietlane. Jak ogarne dam znac. Beda rowniez 2galki do sprzedania przed liftem i polifcie z szablonem do wyboru ale to w wolnej chwili jak bedzie wiecej czasu. Taki szablon jak moj mam od reki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolny rynek pozwala mi zamieścić to:

AUDI podświetlana gałka biegów A4 A6 B4 B3 b5 b6 (3931467555) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Nie jest to mój produkt (żeby nie było że to auto reklama) ale istnieje już co najmniej 2 lata na rynku.

ja mam ta z alegro juz chyba ponad dwa lata i nie narzekam na jakosc.mi jakos nic sie z nia nie dzieje.mam model a51.

Ja miałem taką:

AUDI A4 a6 PODśWIETLANA -led - VW seat golf 4 3 (3944885890) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Tylko tu jest płaska szybka a u mnie była wypukła.

I nic dobrego o niej nie powiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam juz te szablony na wzor org poliftowej galki 5 i 6 biegowej. Jak cos PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja je już nawet dostałem do ręki w piątek. Super zapakowane i same szablony też ładne, teraz tylko wcielić moda w życie. Dzięki Pawle, foto wlepię jak wykonam całość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMG_20140305_142605.jpg

oczywiście szablon przygotowuje na gotowo do przyklejenia, te sa tylko wycięte..

---------- Post dopisany 12-03-2014 at 18:40 ---------- Poprzedni post napisany 10-03-2014 at 21:28 ----------

quatrro.jpg

kolejny szablonik w fazie przygotowania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam już z rok gałkę podświetlaną z Torunia i nie narzekam na jakość nic sie nie wyciera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orginalnie w polifcie byl taki wzor, moze ciut grubszy. Do polifta mam. Moge pozniej wrzucic jak wyglada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanko, ta gałka którą przerabiałeś była montowana po lifcie? Ja mam taki wynalazek: audi a4 a6 100 c4 gałka zmiany biegów (4066939382) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

To standardowa gałka z przedlifta czy ktoś ją u mnie wcześniej wymieniał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanko, ta gałka którą przerabiałeś była montowana po lifcie? Ja mam taki wynalazek: audi a4 a6 100 c4 gałka zmiany biegów (4066939382) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

To standardowa gałka z przedlifta czy ktoś ją u mnie wcześniej wymieniał?

Ktoś ją wymienił. Ta wygląda mi na B3/B4/C3/100-C4. W A6 była już inna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kolega pisal to jest od b3/b4. od polifta b5 mozna wyrwac za 20zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już po klejeniu szablonów i się kolor miał malowac ale sprey-a nie mam więc do jutro się przeciągnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wrzucił by ktoś zdjęcie gałki przed i poliftowej? Żebym sam nie założył złej :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...