Skocz do zawartości
IGNOROWANY

W co teraz gracie na telefonach (android) ??!!


Rekomendowane odpowiedzi

To już mi się musi naprawdę nudzić, ale jak już jest taka sytuacja to albo saper albo warcaby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hill Climb Racing i Mahjong:kox:

Hill Climb Racing tez mnie troche wciagnelo, wystarczy wyscigowka i autostrada i robi sie po 6000m za gruba kase, ale juz sie znudzilo

Powered by TapaTalk2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy ze względu na specyfikę mojej pracy dopiero niedawno przesiadłem się na smartfona (wcześniej używałem Samsunga Solida 2710 bo inne telefony wytrzymywały ze mną bardzo krótko :wink: ) i stąd moje pytanie: czy można, a jeżeli tak to skąd pobrać darmowe gierki na androida?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekiny + high climb racing i nic więcej nie trzeba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gry są dla dzieci a nie dla poważnych facetów.

Aha... :decayed:

A jadąc np. pociągiem, tramwajem nie uważasz że można "zabić czas" odpalając jakąś dobrą grę na smartfonie, prostą wciągającą albo graficznie jak na ps2? :whistling:

Mi co prawdą na S3 znudziły się gry, na początku robiły na mnie wrażenie, tytuły jak ShadowGun, NOVA 2 HD, NFS Most Wanted, grafika kox nie ma co mówić albo proste gry a wciągające wszystkim znane choćby Angry Birds.

Teraz wolę opalić X360 jeśli znajdę czas i zanurzyć się w świecie GTAV i proszę nie mówić że to gra dla dzieci :naughty:

Czy odpalić emulator arcade na kompie i pograć na padzie w nieśmiertelne tytuły które cisnąłem jeszcze pod koniec lat 80' :wink:

Jeśli ktoś mówi że gry są dla dzieci to nie miał prawdziwej styczności z grami i nie czuje prawdziwego klimatu... Cóż sorry taki mamy klimat :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gry są dla dzieci a nie dla poważnych facetów.

Aha... :decayed:

A jadąc np. pociągiem, tramwajem nie uważasz że można "zabić czas" odpalając jakąś dobrą grę na smartfonie, prostą wciągającą albo graficznie jak na ps2? :whistling:

Mi co prawdą na S3 znudziły się gry, na początku robiły na mnie wrażenie, tytuły jak ShadowGun, NOVA 2 HD, NFS Most Wanted, grafika kox nie ma co mówić albo proste gry a wciągające wszystkim znane choćby Angry Birds.

Teraz wolę opalić X360 jeśli znajdę czas i zanurzyć się w świecie GTAV i proszę nie mówić że to gra dla dzieci :naughty:

Czy odpalić emulator arcade na kompie i pograć na padzie w nieśmiertelne tytuły które cisnąłem jeszcze pod koniec lat 80' :wink:

Jeśli ktoś mówi że gry są dla dzieci to nie miał prawdziwej styczności z grami i nie czuje prawdziwego klimatu... Cóż sorry taki mamy klimat :decayed:

do takich gier jak GTA powinni siadać ludzie mający w miare ustabilizowaną psychike. czyli 18+:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

on sie chyba duzo masturbuje stad nie narzeka na brak czasu :jerk::jerk::jerk::jerk:

:decayed:

Przepraszam, to do mnie pijesz ?

Pablo, nie gram bo nie gram,za stary już jestem na te bzdury dlatego napisałem tak jak napisałem w drugim poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem Cię, ja się boję że kiedyś też tak powiem ale trzymam fason ducha gracza :grin:

---------- Post dopisany at 15:19 ---------- Poprzedni post napisany at 15:15 ----------

Asfalt 8

Potwierdzam jedna z najlepszych ścigałek na andka :good:

Air Attack HD - dobre samoloty.

Jeśli ktoś nie chce płacić za lepszy gry w sklepie play to lookajcie na scrackowane apki w :arrow2:Androidpolska.pl - Android Gry i Aplikacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...