Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dobry gazownik poszukiwany


Grzechoo131

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy gdzie serwisujecie swoje auta na podtlenku ? szukam takiego co bedzie ograniał gaz w 1.8 t, poszukuje w okolicach kolbuszowej, mielca lub rzeszowa. Niestety multiserwis z niwiwsk odpada bo dzwoniłem dziś i nie mają czasu, tylko instalacje i serwis swoich :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz gaz? Znany był niejaki Jasiek Gazownik, gaz go bardzo interesował, stał też na bramce i podrywał dziewczyny z pod kolbuszowej, ale spieprzył do Wa-wy na policjanta:polew:

Mój wujek zakładał gaz w 1.8 T tu http://awres.ipr.pl/Strona-główna.php i jest ok. serwis itd. kolega też tam zakładał ale już nie 1.8 T. Ale może serwisują też nie swoje instalacje możesz zadzwonić, zapytać i najlepiej podaj jaką masz instalację to Ci może konkretniej coś powiedzą, bo są firmy które mają serwis i wiedzę tylko o niektórych instalacjach.:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz gaz? Znany był niejaki Jasiek Gazownik, gaz go bardzo interesował, stał też na bramce i podrywał dziewczyny z pod kolbuszowej, ale spieprzył do Wa-wy na policjanta:polew:

nie wiem o co chodzi?:eusathink:

a co do serwisu to zadzwonie, bo mam staga więc się dopytam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zenita i powiedział że się nie podejmuje tego. Od kilku osób słyszałem że są ok.

Auto Mark Marek Mazur - Strona główna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zenita i powiedział że się nie podejmuje tego. Od kilku osób słyszałem że są ok.

Auto Mark Marek Mazur - Strona główna

+1 :thumbup1: również polecam. Serwisują instalacje LPG w samochodzie mojego ojca; ponadto dwóch moich kolegów zakładało u nich podtlenek i obydwaj bardzo zadowoleni (auta spisują się bez zarzutu). Byłem tam kilka razy; fajni goście, tacy normalni; bez głupkowatego cwaniactwa i zarozumialstwa :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz gaz? Znany był niejaki Jasiek Gazownik, gaz go bardzo interesował, stał też na bramce i podrywał dziewczyny z pod kolbuszowej, ale spieprzył do Wa-wy na policjanta:polew:

był i całe szczęście że już go nie ma :D hehehe

Ja instalacje w terenowcu serwisuje tutaj:

MS-Gaz - Montaż i serwis instalacji gazowych. Diesel na gaz!

polecam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam również niedaleko Rz :

1.Auto Gaz Komfort Krzysztof Bułdys Rzeszów podkarpackie

2.Jest gazownik na ul.Karola Wojtyły (dawna Biała), nie mam do niego nr, ale wiem gdzie mieszka i radzi sobie z wszystkim :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie Auto gaz komfort powiem tak...: montowałem u nich instalacje, zrobione jest fajnie - ładnie ale jak trzeba coś sprawdzic, wyregulować to juz nie jest tak kolorowo.....

Raczej już do nie go nie pojadę tym bardziej że robiłem u niego 3 auta i podejście ma ni jakie.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin Szary polecam montowal mi dwa razy gaz i kilkunastu zanjoomych z polecenia też chwaili go

790 478 338

Rzeszów jak wylot na białą to na światłach w lewo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry gazownik ... gazował znajomym no i mi 2 Subaraki (niewielu zagazuje boxera ...żeby żył dalej) każdy zadowolony więc Polecam !

Gas4Cars Marcin Gorzkiewicz

Edytowane przez kam2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o strojenie instalacji LPG , szczególnie nietypowych przypadków i na AFR (nikt praktycznie tego nie wykonuje na podkarpaciu)- skład mieszanki mierzony jest zewnetrzną dokładną sondą lambda , aby dopracować skład mieszanki LPG tak samo jak podczas pracy na beznynie to zapraszam do mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...