Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spot Zielona Góra


strazak990

Rekomendowane odpowiedzi

Maksa nie będzie, chyba, że jeszcze nie wie, że Mikołaj sobie gości na niedzielę zaprosił :P no chyba że przyjedziemy z wózkami :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jest pewna furka w waszym rejonie która się interesuje. Niestety jestem z 3city i dość daleka wycieczka w wasze rejony żeby jeździć tak tylko looknać. Może ktoś z was mieszka w pobliżu tej furki i mógłby dla mnie na nią zerknąć byłbym wdzięczny :

http://allegro.pl/audi-a3-3-2-sportback-quattro-mmi-skory-szwajcaria-i4722356092.html

Edytowane przez Seikokilla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie.Mam prośbę taką jak kolega wyżej.Mam nadzieję,że ktoś szczególnie z ZG mi da radę pomóc.Proszę o obejrzenie co to jest warte.Wiem,że jak na komis i z LPG to tanie i widzę trochę już stoi ale może jednak.Teraz jest nisz na takie motory więc może dlatego.Jak ktoś oszacuje to by było fajnie.Jak coś to proszę opis a jeśli lipa to od razu na trefne.Dzięki z góry. :hi:

http://otomoto.pl/audi-a4-C34352435.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby się trochę ludzi zebrało to ze dwie trzy A4 bym zorganizował z moich stron na spota. W poznaniu ostatnio się spoty konkretne robią, ostatnio około 20 albo i więcej aut było :decayed:

Może i tu się coś w końcu ruszy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby się trochę ludzi zebrało to ze dwie trzy A4 bym zorganizował z moich stron na spota. W poznaniu ostatnio się spoty konkretne robią, ostatnio około 20 albo i więcej aut było :decayed:

Może i tu się coś w końcu ruszy :wink:

Chyba trzeba wybrać się do Poznania :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...