Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] EbonyBlack by OficeR


OficeR

Rekomendowane odpowiedzi

no lampy się ładnie prezentują:) fajnie to wyszło powodzenie w dalszych modach:):hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli do przodu :wink: polerka lamp

neduhyqa.jpg

4u2eby2y.jpg

ere5ymyp.jpg

Na poczatku sierpnia planowany montaz PDC i modulu DRL ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampki zabezpiecz czymś żeby znowu nie zaszły. Podobno nawet dobry wosk do lakieru daje rade

Wysłane z mojego MT11i przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest polozony wosk Colinitte no.476s. Podobno dobry a pomagal mi to robic znajomy co troche bardziej sie zna bo sam nie chcialem nic zj***c :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampy wyglądają za***iście.:thumbup1: u kogo je malowałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwerty ;) mam tylko pomalowane, wyczyszczone i wymnienione odblysniki, nie chcialem na razie bixow bo szkoda mi jedynych lamp :P moze kiedys...

Pare szybkich modów na dzień przed OEMem :decayed: wpadł moduł DRL od Gwertego, dokładka PDC od MaxsteRR założona, pozostała wiązka, zmieniłem łokieć na ori w skórze, wyleciał hak a na jego miejsce ori belka. Auto umyte, odkurzone w środku, nawoskowane czeka na jutrzejszy start do Ostrowa ;) teraz trochę zdjęć:

u6uqu4ar.jpg
ubynuze5.jpg
2u9yduvy.jpg
a5y3yry2.jpg

Przydałoby się jakieś fajne końcówki na wydech założyć, na razie nie zdarzyłem z tym, a tu mały bagaż do Ostrowa :grin:

udupyny7.jpg

Usunąłem też ostatnie znaki po poprzednim właścicielu, naklejka zerwana, klej zdrapany i od razu ładniej się prezentuje ;)

zy3udeje.jpg
u6u9u5y7.jpg

Może jak się trochę ściemni, zrobię parę fot jak świecą lampki

Wysłane z mojego GT-I9505

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W bagażniku zapas jest odpowiedni :thumbup1: końcówki daj w polerkę i będzie ładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W bagażniku zapas jest odpowiedni :thumbup1: końcówki daj w polerkę i będzie ładnie.

W polerce jest super:wink: a jakby Ci się nie chciało to samymi papierami przejedz żeby ten osad zszedł. Będzie duuuzo ładniej

Wysłane z mojego MT11i przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja przejechałem samą szczotką druciana na wkrętarkę i juz jest mały połysk..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja przejechałem samą szczotką druciana na wkrętarkę i juz jest mały połysk..

Wiem że niewiele trzeba, ale jakoś mi się nie chce skoro i tak będę zmieniał końcówki wydechu ;)

Kilka nocnych fotek po których stwierdzam, że potrzebne mi większe koło, gwint i lepszy aparat :decayed:

ury5egas.jpg

u9a2y9a6.jpg

pu9eguqu.jpg

u2a6upy7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uzywasz tylniej wycieraczki? jesli nie to usun i daj zaslepke, bedzie lepiej ;)

Właśnie używam. Lubię mieć przejrzyście z każdej strony chociaż może się to zmienić z czasem przebywania na forum tak jak wszystkie poprzednie poglądy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadłem do Twojego tematu pooglądać dokładke ale zauważyłem, że zalałeś płyn do sprysków z biedrony. Nie zniszczyło Ci lakieru?

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/285112-uwazajcie-na-plyn-z-biedronki/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadłem do Twojego tematu pooglądać dokładke ale zauważyłem, że zalałeś płyn do sprysków z biedrony. Nie zniszczyło Ci lakieru?

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/285112-uwazajcie-na-plyn-z-biedronki/

O kurna powiem Ci ze zauwazylem ze na szybie sa jakies slady ale dokladnie sie im nie przygladalem bo na wszystkich szybach mam tak jakby zacieki i na razie nie wiem jak sie tym zajac. Zobacze z czasem moze uda sie cos lepszego nabyc. Dzieki za info

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadłem do Twojego tematu pooglądać dokładke ale zauważyłem, że zalałeś płyn do sprysków z biedrony. Nie zniszczyło Ci lakieru?

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/285112-uwazajcie-na-plyn-z-biedronki/

O kurna powiem Ci ze zauwazylem ze na szybie sa jakies slady ale dokladnie sie im nie przygladalem bo na wszystkich szybach mam tak jakby zacieki i na razie nie wiem jak sie tym zajac. Zobacze z czasem moze uda sie cos lepszego nabyc. Dzieki za info

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

:hi: powiedz mi coś, ty ten swój hak miałeś wypinany czy na stałe bo szukam takowego.Ps.widze że pomału działasz przy furze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadłem do Twojego tematu pooglądać dokładke ale zauważyłem, że zalałeś płyn do sprysków z biedrony. Nie zniszczyło Ci lakieru?

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/285112-uwazajcie-na-plyn-z-biedronki/

O kurna powiem Ci ze zauwazylem ze na szybie sa jakies slady ale dokladnie sie im nie przygladalem bo na wszystkich szybach mam tak jakby zacieki i na razie nie wiem jak sie tym zajac. Zobacze z czasem moze uda sie cos lepszego nabyc. Dzieki za info

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

:hi: powiedz mi coś, ty ten swój hak miałeś wypinany czy na stałe bo szukam takowego.Ps.widze że pomału działasz przy furze
Hak byl caly z tzw "belka" zespawany i poszedl do sasiada w zamian za jego belke ori ;) powoli cos tam sie robi ale na razie brak funduszy mnie mocno powstrzymuje choc chcialbym sie troche zajac mechanika np. skrzynia 6b, sprzeglo awx, turbo wieksze, kolektor z awx, kat out i zalepienie z wylaczeniem egr. Male zmiany prze wieksza moca a i do tego beda musialy dojsc heble 312

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie myslales żeby swap a zrobić nawet jakiś mocniejszy diesel który po sofcie miałby ~200ps niż to rzezbic? Pytam bo mój AJM 312 hybryde soft ic i ori pompki i juz brak mocy a pompki drogie i suma sumaru chyba lepiej by Ci było swapowac

Edytowane przez slavko87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie myslales żeby swap a zrobić nawet jakiś mocniejszy diesel który po sofcie miałby ~200ps niż to rzezbic? Pytam bo mój AJM 312 hybryde soft ic i ori pompki i juz brak mocy a pompki drogie i suma sumaru chyba lepiej by Ci było swapowac

A ile Ci wyplula hamownia? To jest tylko fwd wiec swap na mocnieszego diesla nie za bardzo mnie korci. Wiem ze moj silnik jest zdrowy, wiem mniej wiecej ile moze miec przelatane. Czytalem o AJMach co pod te 200 kucy podchodza ale to tez jest duza ingerencja w silnik. Mi tak jak mysle na wstep 170 wystarczy ;)

send by GT-I9505

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na hybrydzie wyplula 175ps 360Nm, wszystko zależy od pompek - moje juz nie dały więcej paliwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi w końcu doczekało paru wymiany eksploatacyjnych:

-rozrząd z pompa wody i termostatem

-filtr powietrza, paliwa, kabinowy

-mechanik namówił mnie też na wymiane oleju na Mobil 5W30, podobno lepszy dla pompowtrysków. Pojeździmy, zobaczymy ;)

Dokończyłem tez prace nad PDC, wiązka położona i podpięta przez znajomego elektryka, bzyczek przyczepiony do subwoofera. Okazało się tylko że jeden czujnik (lewy skrajny) jest uszkodzony i w zamian tego wsadzono jeden z Pastucha ;) poza tym wszystko dziala jak powinno. W kompie od razu skasowano błędy. Fotka z prac i po montażu:

704ecd85862de08bee2558fb64f23635.jpg

1dfa5d9a7fac383aa89b51002ca49137.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...