Skocz do zawartości
IGNOROWANY

dorabianie kluczyka "scyzoryk" 3przyciski


magicman

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie mam pytanko kupiłem audi a4b8 natomiast moja znajoma tez jakis czas temu kupiła podobne b8 lecz jej ukradli wiec podarowała mi kluczyki po swojej b8 i teraz moje pytanie chciałbym zakodować te kluczyki wymienic groty wie ktoś moze ile take coś kosztuje i kto moze mi to zrobic z okolic Wrocławia Nysy strzelina Dzierżoniowa klodzka bo do tych miejscowości mam najbliżej no i niewiem czy to wszystko bo jedni mówią ze samo programowanie nic nieda wraz z kupnem grota jesli kluczyki są używane a chce wiedzieć ile takie cos kosztuje jak sie ma używki dodam zdjęcie kluczyka
nadmienię że kluczyki mają podobne numery
75b18f752a09098ee1dc8caf1d49fc07.jpg

Jesli ktoś mi moze pomóc to z chęcią ja po służę kiedyś swoją wiwdzą na inny temat Przyznam ze jestem lekko zdesperowany bo niewiem zbyt wiele a słyszałem ze niekturzy magicy kopiują klucze by potem podwędzić samochody wole zkozystac z wiedzy kogoś kto naprawde zna sie na zeczy jesli nie na forum to chociaż na priv podam swój email prywatny i bede czekac na info

[email protected]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie mam pytanie kupiłem b6 z 2003 roku i jeden kluczyk mam oryginalny scyzoryk A drugi dorabiany scyzoryk nie ma w środku wkładu do otwierania zamka centralnego ale odpalić samochod mogę. Więc moje pytanie jest takie czy mogę dokupić wkład i jakoś zaprogramować go z zamkiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mateusztrb napisał:

Witajcie mam pytanie kupiłem b6 z 2003 roku i jeden kluczyk mam oryginalny scyzoryk A drugi dorabiany scyzoryk nie ma w środku wkładu do otwierania zamka centralnego ale odpalić samochod mogę. Więc moje pytanie jest takie czy mogę dokupić wkład i jakoś zaprogramować go z zamkiem?

tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mateusztrb napisał:

A jak wykonać programowanie?

masz w dziale DIY opis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...