Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Co myślicie o kutym aluminium z A8 D2 ?


samekgsx550

Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwsze 16 za male do b5, po drugie do nich potrzebna jest bardzo duza gleba a po trzecie wydaje mi sie ze na a5 to bedzie takoo sie prezentowac, ale to tylko moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze 16 za male do b5

do B5 i 15" wchodzi więc raczej nie za małe

po drugie do nich potrzebna jest bardzo duza gleba

a niby dlaczego?

po trzecie wydaje mi sie ze na a5 to bedzie takoo sie prezentowac, ale to tylko moje zdanie.

kolega chce to założyć do A4 B5, a nie do A5

kolego Samek zajrzyj do działu "moja A4" tam kilku kolegów ma/miało te koła w swoich A4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z tym że jeżdżę dużo po szczecinie 17 odpadają. Gleba jakakolwiek tym bardziej. Na drogi czołgowe, max jaki chce założyć to 16. Na oponach 195/65/R15. Ogólnie Myślę że felgi mogą wyglądać fajnie. Inne niż wszystkie.

---------- Post dopisany at 11:22 ---------- Poprzedni post napisany at 10:55 ----------

Szukam w dziale moja a4, ale bez rezultatu.

Może któryś z kolegów się pochwali...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z tym że jeżdżę dużo po szczecinie 17 odpadają. Gleba jakakolwiek tym bardziej. Na drogi czołgowe, max jaki chce założyć to 16. Na oponach 195/65/R15. Ogólnie Myślę że felgi mogą wyglądać fajnie. Inne niż wszystkie.

---------- Post dopisany at 11:22 ---------- Poprzedni post napisany at 10:55 ----------

Szukam w dziale moja a4, ale bez rezultatu.

Może któryś z kolegów się pochwali...

podobają Ci się ... zakładaj, parametry podejdą, tylko ten rozmiar opon ??? 195/65/15 można zrozumieć, że na 16" chcesz założyć opony 15" ???

sporo jeżdżę po Szczecinie ( Gumieńce - centrum ) na 205/55/16 i dają radę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam te fele et 42 polerowane bardzo lekkie w rozmiarze 16 na aucie wyglądają super zakupiłem od Krychy z forum gdzieś były foty nawet . Jak podoba ci się wzór to kupuj i się nie zastanawiaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie felgi w b6 na zimę. W 100% polecam ten wzór, na żywo spoko wygląda i jak na kutą ori felgę jest śmiesznie tania. Do b5 będzie pasowała elegancko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rajan miał takie fele... poszukaj jego fot, miał czerwonego sedana tdi quattro na airridzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

interesująca felga, ciekawe jak w b6 by się prezentowała ;P

Marne, stare foto ale lepsze niż nic. Na żywo koła wyglądają dużo lepiej niż na zdjęciu.

4d0601025gz33.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem ostatnio gość miał takie koła do sprzedania i raczej to było 18 cali a nie 16...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście oldschoolowe felgi dla mnie są świetne, aczkolwiek do mniejszych aut typu właśnie golfik 1,2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:whistling:

RPmuodbloqyq_wNLk3dpFSqKMVhDN4BiCij0mvOawRYyNmILSOdJTlDl4M2Ix9gEqg=w1553-h778

T4Qou-xWSBW0AlNQJdep0JOMTCsK_6yrx3k7jwCNmNDGj4017t8xl38fVR0R7wWIrA=w1553-h778

BTW jeśli szukacie zdjęć b5 na dowolnej feldze to zapraszam do galerii, aktualnie ok 6000zdjęć i systematycznie dodaję nowe:wink:

https://drive.google.com/folderview?id=0B8CArPjWP-zCbnM5dXlZQmFNYW8&usp=sharing

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś je wysoko ceni :) Na allegro jest taki komplet z oponami za chyba 800zł. Ja pod koniec 2012 za moje felgi zapłaciłem 550zł, dość śmieszna cena jak za ori kute felgi :) (niewiele taniej wychodziły stalówki)

Pięknie w b5 to koło wygląda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie masz fotek b5 na felach strukturalnych :whistling: jestem pierwszy na swiecie ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dałem chyba około 600 na forum zakupiłem od krychy koła jak nówki lekkie i fajnie się prezentują w sedanie b5 . Zeby nowy nabywca ich nie dojrzał miałbym je w passku fl pasują też fajnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...